Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. 70 analízis magyarázatokkal, 77 írásképpel. Bp., 1937, Bendetz és társa. Vászonkötésben, jó állapotban.
13237.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Perlaky Lajos: Napfényes életfilozófia. Budapest, 1943, Pantheon. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes fedőlappal.
13238.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fővárosi Közmunkák Tanácsa: A Szent Margitszigeti Premonrei templom. Budapest, 1932. Kiadói egészvászon kötésben.
13239.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

13240.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Honthy István: Két veréb dalai. Költemények. Pécs, 1903. Ceruzás ajánlással, vászonkötésben, a borító kicsit szakadt, a kötés meglazult.
13241.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Boteach, Shmuley: Kóser szex. Bp., 2001, Sprinter. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13242.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13243.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Márton József: Magyar-német és német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. Első darab. Magyar-német rész. Bétsben, 1811. Pichler. Korabeli félbőr kötésben / Ungrisch-Deutsches und Deutsch-Ungrisches Lexicon, oder Wörterbuch. Hrsg. v. Joseph von Márton. Erster Band. Ungrisch-Deutscher Theil. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Wien, 1811, Anton Pichler. Korabeli, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, töredezett gerinc és sarkok.
13244.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bözödi György: Székely bánja. Budapest, é.n., Magyar Élet Kiadása. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
13245.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13246.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13247.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hatalmas, nagyrészt régi könyv tétel, 50 db feletti, sok jó kiadással, érdemes megnézni
13248.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft