Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Péntek János: A kalotaszegi népi hímzés és szókincse. Bukarest, 1979, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, szakadozott fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.
13189.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

13190.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Nemes G. zsuzsanna (szerk.): Petőfi Sánor 150. születési évfordulójára kiadott emlék könyv, 3db. A szerző legszebb szerelmes verseiből válogatva. A rajzokat készítette: Reich Károly. A könyv három különböző méretben jelent meg: album,- közép- és mini. Reich Károly által dedikált példány! Gazdagon illusztrált kiadvány. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborító kissé szakadozott, egyébként jó állapotban.
13191.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyar cél. Az erkölcsi forradalom programja. Ez évben második kiadás. Budapest, 1939, EMSzO és Kalot. Kiadói papír kötésben.
13192.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13193.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

"Utazás Délolaszországban és Sziciliában írásban és képben 1913 február 22.-től martius hó 19.-ig. Napló alakjában Rigmusokba szedve. Illusztrációkkal bőven felszerelve. Kövön lenyomatva. Zsinórral fűzötten Doctor Ring Béla ur részére küldöttem. Budapest, 1913 április hó." Olvashatatlan aláírás
13194.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gyűjtemény Ady Endre verseiből. Budapest, 1918, Nyugat Folyóirat kiadása. Kiadói papír kötésben. Fedőlap leszakadt, hátsó fedőlap kettészakítva.
13195.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Pogány József: Harcok emberei. Irodalom és politika. Bp., 1911, Népszava Könyvkereskedés. Dedikált példány! Kiadói papír kötésben. A fedőlap gerincnél elvált, szakadozott.
13196.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ignotus: Olvasás közben. (Uj folyam) Wien, 1922, Verlag Julius Fischer. Kiadói papír kötésben. A fedőlap egy része hiányzik.
13197.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Reményik Zsigmond: Mese habbal. Kiadói papír kötésben. Bp., 1934, Faust Könyvkiadó. Kiadói papír kötéseben. A fedőlap elvált, gerinc borító szakadozott.
13198.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Reményik Zsigmond: Bolhacirkusz. Bp,. 1932, Spitzer. A fedőlap teljesen hiányzik, szakadozott lapszélek.
13199.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13200.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft