https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói, keménytáblás, rajzos kartonkötésben, rajzos védőborítóban.
1
13201.

Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói, keménytáblás, rajzos kartonkötésben, rajzos védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 807p. gazdag szövegközti képanyaggal, köztük 25 egészoldalas. Festett, aranyozott, illusztrált, díszes kiadói vászonkötésben, festett lapszélekkel, gerincén apró foszlásokkal
1
13202.

Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos, 807p. gazdag szövegközti képanyaggal, köztük 25 egészoldalas. Festett, aranyozott, illusztrált, díszes kiadói vászonkötésben, festett lapszélekkel, gerincén apró foszlásokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.  Bp. 1924-1938. Dante. 40 db. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (egy kötet sarkán szakadás)
1
13203.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.
Bp. 1924-1938. Dante. 40 db. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (egy kötet sarkán szakadás)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
EUR
,
106,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német zsebszótár. Legújabb helyesirás szerint, s az újonnan alakított vagy fölélesztett szókkal bővitve. Második vagy magyar-német rész. Második, jobbított, ls sok ezer új szókkal bővített kiadás. Pesth, 1848, Hecekenast Gusztáv. 4 lev., 696p. Korabeli egészbőr kötésben, lapjai helyenként foltosak. Kötéstábla elvált
1
13204.

alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német zsebszótár. Legújabb helyesirás szerint, s az újonnan alakított vagy fölélesztett szókkal bővitve. Második vagy magyar-német rész. Második, jobbított, ls sok ezer új szókkal bővített kiadás. Pesth, 1848, Hecekenast Gusztáv. 4 lev., 696p. Korabeli egészbőr kötésben, lapjai helyenként foltosak. Kötéstábla elvált

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fagyöngy. 1937 karácsony. Bp., 1937, Révai. Nyirő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Bibliofil kiadás, 890. sorszámozott, névre szóló példány, az elején személyes üdvözlő sorokkal. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
1
13205.

Fagyöngy. 1937 karácsony. Bp., 1937, Révai. Nyirő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Bibliofil kiadás, 890. sorszámozott, névre szóló példány, az elején személyes üdvözlő sorokkal. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
4
 
1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
1
13206.

1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Eötvös József, báró : Emlék és ünnepi beszédei Bp. 1893. Ráth Mór. 381p. Kiadói, festett, dúsan aranyozott egészvászon kötésben, aranymetszéssel. Könyvtári duplum
1
13207.

Eötvös József, báró : Emlék és ünnepi beszédei
Bp. 1893. Ráth Mór. 381p. Kiadói, festett, dúsan aranyozott egészvászon kötésben, aranymetszéssel. Könyvtári duplum

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.  egy két lapon folt.
1
13208.

Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. egy két lapon folt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.
1
13209.

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sztojanovits Jenő: Elméleti és gyakorlati énektan. Bp., 1910. Athenaeum. Igényes félvászon kötésben.
1
13210.

Sztojanovits Jenő: Elméleti és gyakorlati énektan. Bp., 1910. Athenaeum. Igényes félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban
1
13211.

Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
1
13212.

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz