Paur Ödön (szerk.): Gazdák biztosító szövetkezete emlék albuma. A szövetkezeti székház épület felavatása alkalmára 1923. decz.6. Budapest, 1914, Pátria. Nagyon sok képpel illusztrált. Kiadói papír kötésben, korának megfelelő állapotban.
Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhány lap vízfoltos, kopottas állapotban.
Misángyi ottó írányításával, dr., Hepp Ferenc dr.: AM. Kir. Testnevelési Főiskola muzeumi külön könyvgyűjteményének leírása. Budapest, 1943, AM. Kir testnevelési Főiskola Kiadványai.Illusztrált, kiadói papír kötésben, elvált, viseletes fedőborítóval.
Erdélyi köszöntő. [Bp.], 1938, Révai. Nyirő József, Makkai SÁndor, Tamási Áron, Dsida Jenő és mások írásaival. Bibliofil kiadás, 2486. sorszámozott példány. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről haláláról. Írta 1514-1519-ben - - gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította napjainkban Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Budapest, é.n., Budapest Székesfőváros házinyomdája. Kiadói papír kötésben. Korának megfelelő állapotban.