Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

13165.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Magyar méneskönyv II. kötet 1919-1940 Bp. 1944 Budapesti Ügetőverseny Egyesület, 992p. Kiadói egészvászon kötésben.
13166.

Magyar méneskönyv II. kötet 1919-1940
Bp. 1944 Budapesti Ügetőverseny Egyesület, 992p. Kiadói egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hui, die Hummel!Bilder von Berta Hummel mit begleitenden Gedichten. München, 1939, Müller. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, hibás, hiányzó belső borító, egyik lap szakadt, egyébként jó állapotban.
13167.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13168.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

13169.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

13170.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

A magyar nyelv értelmező szótára I-VII. Komplett! Bp., 1959. Akadémiai. Jó állapotban
13171.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13172.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13173.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13174.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13175.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

JUHÁSZ Gyula Hárfa. (Bp. 1929). Genius. Első kiadás! Kiadói papírkötésben. Kopottas, szakadozott fedőborítóval.
13176.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft