A magyar család aranykönyve. Útmutató a családi élet minden ügyében. I-III. kötet. I.: Egészség, lakás, ruházkodás. II.: Családi nevelés és a családi élet külső vonatkozásai. III.: A család gazdasági élete. Háztartás. A konyha. A család élelmezése. Házi állatok. Kertészet. Kézimunka. Házi ipar. Budapest, 1909-1911. 704 p.; 696 p.; 573 p. Mindhárom kötetben számos színes tábla és melléklet. A három kötet egységes, díszesen aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben. Eredeti kiadói védőtokban. Gyönyörű, hibátlan állapotban!
Hui, die Hummel!Bilder von Berta Hummel mit begleitenden Gedichten. München, 1939, Müller. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, hibás, hiányzó belső borító, egyik lap szakadt, egyébként jó állapotban.
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. IV. kötet. Diétai magyar Múzsa. Kiadta Márton Jósef. Bécs, 1813. Pichler Antal. 1 rézm. címkép + 311 + [1] p. A mű négy kotetben teljes. Kissé sérült , eredeti rézmetszetes kiadói papírkötésben. Kissé kopottas állapotú példány.
Petőfi Sándor összes költeményei. eredeti kéziratok és kiadások alapján megjavított, uj népies kiadás egy kötetben a öltő arczképével. Budapest, é.n., Athenaeum. Tulajdonosi jegyzetekkel. Kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített képes kiadás. Budapest, 1879, Athenaeum. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.