Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

A Neptun Budapesti evezős egylet 50 éve. Budapest, 1935, A Neptun Budapesti Evezős Egylet választmánya. Kopottas, egészvászon kötésben.
13177.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

13178.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Vas Gereben munkáinak együttes kiadása. Sajtó alá rendezte Dr. Váli Béla és Dr. Sziklay János. Gyulai László rajzaival 10 kötetben. Budapest, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, jó állapotban.
13179.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

13180.

Gyulai Pál költeményei. Radó Hirsch Nelli rajzaival. 5., bővített kiadás.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

A távozó. Lányi Sarolta versei. Gyoma, Kner, 1915. Papírkötésben, jó állapotban.
13181.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13182.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sicitura Astra 8.: Ezeregyéjszaka: A szép Hasszán Bedraddin története. Csak felnőttek! Pajzán történetek, csak 18 éven felülieknek! dr. faragó Elekné Könyvkiadó és terjesztő kiadása, é.n.
13184.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Borbély Pál: Labdarúgó Világbajnokság 1966. Bp., 1966, Sport. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13185.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13186.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13187.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13188.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft