Vas Gereben munkáinak együttes kiadása. Sajtó alá rendezte Dr. Váli Béla és Dr. Sziklay János. Gyulai László rajzaival 10 kötetben. Budapest, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, jó állapotban.
Gyulai Pál költeményei. Radó Hirsch Nelli rajzaival. 5., bővített kiadás. Bp. 1902. Franklin-Társulat. 229 l. 1 sztl. lev. 1 arckép, 18 t. (heliogravürök ) 2 vershasonmás. Kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötésen kis hiba, de összességében jó állapotban
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.
Sicitura Astra 8.: Ezeregyéjszaka: A szép Hasszán Bedraddin története. Csak felnőttek! Pajzán történetek, csak 18 éven felülieknek! dr. faragó Elekné Könyvkiadó és terjesztő kiadása, é.n.
Mikszáth Kálmán (szerk:): Almanach az 1898. évre. Egyetemes regénytár. Budapest, 1898, Singer és Wolfner. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Mikszáth Kálmán (szerk:): Almanach az 1899. évre. Egyetemes regénytár. Budapest, 1898, Singer és Wolfner. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.