Tétel

Kikiáltási ár:

14 000 Ft

Leírás:

Vas Gereben munkáinak együttes kiadása. Sajtó alá rendezte Dr. Váli Béla és Dr. Sziklay János. Gyulai László rajzaival 10 kötetben. Budapest, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván