Bognár Ignác (gyűjtötte): 100 Magyar Népdal. Gyűjtötte -- zongora kíséretében kiadta Füredi Mihály, a Magyar Nemzeti Színház dalszínészeti tagja. Pest, 1853, Irodalmi Intézet. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. Viseletes állapotban.