https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lévay Mihály: A Boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái, Budapest, 1935, Franklin-Társulat 511p. 13 műmelléklettel Dombornyomott egészvászon kötésben (néhány lap kissé foltos, a kötésen kis hibák)
1
11733.

Lévay Mihály: A Boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái, Budapest, 1935, Franklin-Társulat 511p. 13 műmelléklettel Dombornyomott egészvászon kötésben (néhány lap kissé foltos, a kötésen kis hibák)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára I.-III kötet, Bp., 1898 Pázmány sajtó. Vaknyomott, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban
1
11734.

Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára I.-III kötet, Bp., 1898 Pázmány sajtó. Vaknyomott, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei sorozat 44 kötete. 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Egy két kötettől eltekintve jó állapotú sorozat 44 db
1
11735.

Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei sorozat 44 kötete. 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Egy két kötettől eltekintve jó állapotú sorozat 44 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy átnézetlen főként háború előtti könyveket tartalmazó tétel, jobb kiadásokkal
1
11736.

Nagy átnézetlen főként háború előtti könyveket tartalmazó tétel, jobb kiadásokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Gárdonyi Géza munkái sorozat 18 kötete. Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Nagyrészt jó állapotban
1
11737.

Gárdonyi Géza munkái sorozat 18 kötete. Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Nagyrészt jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban
1
11738.

Victor Hugo: Nyomorultak. 1-4. hibátlan állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Remekírók képes könyvtára 32 kötet. Szerk. Radó Antal Bp. 1901-1908, Lampel. Kiadói, zöld, liliomos, aranyozott egészvászon-kötésben
1
11739.

Remekírók képes könyvtára 32 kötet. Szerk. Radó Antal Bp. 1901-1908, Lampel. Kiadói, zöld, liliomos, aranyozott egészvászon-kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.
1
11740.

Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
74 000 Ft
200,54
EUR
,
231,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Óriási háború előtti könyvtétel nagy ládában jobb kiadásokkal, érdekességekkel
1
11741.

Óriási háború előtti könyvtétel nagy ládában jobb kiadásokkal, érdekességekkel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Felerészt német könyveket tartalmazó könyvtétel, kb 25 db / cca 25 mostly German books
1
11742.

Felerészt német könyveket tartalmazó könyvtétel, kb 25 db / cca 25 mostly German books

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Műveltség könyvtára 3 kötet: Márki Sándor: Az ó- és középkor története. Márki Sándor: Az újkor és a legújabb kor története.Marczali Henrik: Magyarország története. Bp. 1905–1910. Athenaeum. Egységes kiadói félbőr-kötésben, minden kötéstáblán réz-plakettel.
1
11743.

A Műveltség könyvtára 3 kötet: Márki Sándor: Az ó- és középkor története. Márki Sándor: Az újkor és a legújabb kor története.Marczali Henrik: Magyarország története. Bp. 1905–1910. Athenaeum. Egységes kiadói félbőr-kötésben, minden kötéstáblán réz-plakettel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Pest cca 1820-as kiadás, az első 48 oldal egy későbbi kiadás lapjaival helyettesítve, Vaknyomott, kissé hibás, csatos egészbõr kötéssel / cca 1820 Slovakian Bible in nice leather binding. the first 48 page is from a later edition.
1
11744.

Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Pest cca 1820-as kiadás, az első 48 oldal egy későbbi kiadás lapjaival helyettesítve, Vaknyomott, kissé hibás, csatos egészbõr kötéssel / cca 1820 Slovakian Bible in nice leather binding. the first 48 page is from a later edition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz