Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Székely Mózes: Csütörtök 1935 Bp. Révai Kiadó kiadói dombornyomott vászonkötésben nagyon szép állapotban reprint
11805.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1915/2. Vasárnapi Könyv - Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben, megviselt állapotban
11806.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1913 Az élet könyve az ifjúság és a nép számára - 40 éves jubileumi kiadás díszes dombornyomott kötésben, megviselt állapotban
11807.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

Goethe költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, 1907. Kiadói, liliomos, aranyozott, egészvászon kötésben, illusztrációkkal, szép állapotban
11808.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Közönséges Isteni tiszteletre rendeltetett Énekes könyv. Debrecen, 1860. Telegdy K. Lajos. 'Jobbagy Julianna 1866' tulajdonosi jelzéssel, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, a borítón megrongálódott gyöngyberakás
11809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Friedrich Schiller költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, é.n. Kiadói, liliomos, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, illusztrációkkal (Néhány ceruza-beírással)
11810.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Molnár Ferenc: Báró Március, vál., szerk.: Vécsei Irén. Bp, 1967, Magyar Helikon. Sorszámozott kiadás (526.), műbőr kötésben, szép állapotban
11811.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft