Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
489479
11805
159
Székely Mózes: Csütörtök 1935 Bp. Révai Kiadó kiadói dombornyomott vászonkötésben nagyon szép állapotban reprint 469895
11806
159
1915/2. Vasárnapi Könyv - Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben, megviselt állapotban 469856
11807
159
1500
1913 Az élet könyve az ifjúság és a nép számára - 40 éves jubileumi kiadás díszes dombornyomott kötésben, megviselt állapotban 508519
11808
159
Goethe költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, 1907. Kiadói, liliomos, aranyozott, egészvászon kötésben, illusztrációkkal, szép állapotban 508509
11809
159
Közönséges Isteni tiszteletre rendeltetett Énekes könyv. Debrecen, 1860. Telegdy K. Lajos. 'Jobbagy Julianna 1866' tulajdonosi jelzéssel, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, a borítón megrongálódott gyöngyberakás 508514
11810
159
Friedrich Schiller költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, é.n. Kiadói, liliomos, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, illusztrációkkal (Néhány ceruza-beírással) 509214
11811
159
Molnár Ferenc: Báró Március, vál., szerk.: Vécsei Irén. Bp, 1967, Magyar Helikon. Sorszámozott kiadás (526.), műbőr kötésben, szép állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft