Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
505104
11781
159
Gondolat Zsebkönyvek (8db): Ökológiai zsebkönyv, Régi magyar mértékek, Az ókor világcsodái, Kis magyar címertan stb. 477108
11782
159
Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben. 490453
11783
159
Nagy Miklós: Magyarország képekben. Honismertető album. Heckenast Gusztáv Pest 1870. Reprint illusztrált, félvászon kötésben, 392p. 491525
11784
159
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1954. 635p tárgymutatóval 481456
11785
159
Nagyváradi-Szabó-Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp. 1986. Műszaki könyvkiadó 457093
11786
159
Pitaval az az világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869 Athenaeum. 318p. Fűzött, papírborítóval. (Fűzés szétvált, borító, gerinc sérült) 509172
11787
159
A Pesti Hírlap Nyelvőre, szerk. Kosztolányi Dezső (Négyessy László, Gombocz Zoltán, Horger Antal, etc. cikkeivel, és egy szótárral). Bp, é.n., Légrády Testvérek, p224. Papírkötésben, jó állapotban 508481
11788
159
Vörösmarty Mihály: Drámai költemények. Munkái III. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedése, Bp, é.n. Kiadói, liliomos dombornyomott vászonkötésben, illusztrációkkal 508462
11789
159
Radó Antal: Idegen szavak szótára. Lampel R. könyvkiadóvállalat, Bp, 1910. Jó állapotú könyv vászonkötésben 508504
11790
159
1500
Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban) 478894
11791
159
1943 Szabó Pál: Tíz esztendő, Turul kiadás, Bp., dedikált példány, kiadói kemény papírkötésben 483035
11792
159
2db klf témájú könyv - 1972 Dr Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse, Corvina Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben + Dr. Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek, Szikra nyomda, Bp., papírkötés Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft