https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gondolat Zsebkönyvek (8db): Ökológiai zsebkönyv, Régi magyar mértékek, Az ókor világcsodái, Kis magyar címertan stb.
1
11781.

Gondolat Zsebkönyvek (8db): Ökológiai zsebkönyv, Régi magyar mértékek, Az ókor világcsodái, Kis magyar címertan stb.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben.
1
11782.

Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Bp., 1902. Lampel. Leszik-féle dombornyomott egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Nagy Miklós: Magyarország képekben. Honismertető album. Heckenast Gusztáv Pest 1870. Reprint illusztrált, félvászon kötésben, 392p.
1
11783.

Nagy Miklós: Magyarország képekben. Honismertető album. Heckenast Gusztáv Pest 1870. Reprint illusztrált, félvászon kötésben, 392p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1954. 635p tárgymutatóval
1
11784.

Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1954. 635p tárgymutatóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagyváradi-Szabó-Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp. 1986. Műszaki könyvkiadó
1
11785.

Nagyváradi-Szabó-Winkler: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp. 1986. Műszaki könyvkiadó

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pitaval az az világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869 Athenaeum. 318p. Fűzött, papírborítóval. (Fűzés szétvált, borító, gerinc sérült)
1
11786.

Pitaval az az világhírű bűnesetek tára. A Pitaval-féle gyűjtemény legérdekesebb esetei. I. kötet. Pest, 1869 Athenaeum. 318p. Fűzött, papírborítóval. (Fűzés szétvált, borító, gerinc sérült)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pesti Hírlap Nyelvőre, szerk. Kosztolányi Dezső (Négyessy László, Gombocz Zoltán, Horger Antal, etc. cikkeivel, és egy szótárral). Bp, é.n., Légrády Testvérek, p224. Papírkötésben, jó állapotban
1
11787.

A Pesti Hírlap Nyelvőre, szerk. Kosztolányi Dezső (Négyessy László, Gombocz Zoltán, Horger Antal, etc. cikkeivel, és egy szótárral). Bp, é.n., Légrády Testvérek, p224. Papírkötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vörösmarty Mihály: Drámai költemények. Munkái III. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedése, Bp, é.n. Kiadói, liliomos dombornyomott vászonkötésben, illusztrációkkal
1
11788.

Vörösmarty Mihály: Drámai költemények. Munkái III. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedése, Bp, é.n. Kiadói, liliomos dombornyomott vászonkötésben, illusztrációkkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Radó Antal: Idegen szavak szótára. Lampel R. könyvkiadóvállalat, Bp, 1910. Jó állapotú könyv vászonkötésben
1
11789.

Radó Antal: Idegen szavak szótára. Lampel R. könyvkiadóvállalat, Bp, 1910. Jó állapotú könyv vászonkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)
1
11790.

Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
EUR
,
4,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1943 Szabó Pál: Tíz esztendő, Turul kiadás, Bp., dedikált példány, kiadói kemény papírkötésben
1
11791.

1943 Szabó Pál: Tíz esztendő, Turul kiadás, Bp., dedikált példány, kiadói kemény papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
2db klf témájú könyv - 1972 Dr Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse, Corvina Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben + Dr. Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek, Szikra nyomda, Bp., papírkötés
1
11792.

2db klf témájú könyv - 1972 Dr Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse, Corvina Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben + Dr. Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek, Szikra nyomda, Bp., papírkötés

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz