Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
493204
11757
159
Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel 494612
11758
159
Pásztor Lajos: Róma után Tokió előtt. Sport, 1961. 102p. Olimpia témájú könyv sok fotóval. 472588
11759
159
Francois Pernot: Az arany. Gyönyörűen illusztrált könyv az arany történetéről. Lazi. 2007. 222p. Új állapotban 457084
11760
159
Móra Ferenc: Daru utcától a Móra Ferenc utcáig - Önéletrajz 2 kötetben. 1. kiadás! Bp., 1934 Révai. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben 473320
11761
159
Gajdács Pál: Tisza-Körös mentén. Versek. Gyoma, Kner Izidor. 1907. Kissé kopott egészvászon kötésben 486277
11762
159
Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval 491476
11763
159
Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb Német-Magyar és Magyar Német zsebszókönyv a magyar nyelv ujabb és legujabb alakulását tekintve legujabb kútfők után. Stereotyp kiadás. Pest 1854. Heckenast Gusztáv. 2 kötet. Komplett. Korabeli aranyozott gerincű (egy helyütt sérült), egészvászon kötésben, (Egy lap kijár egyébként jó állapotban) / German-Hungarian and Hungarian-German dictionary in 2 volumes. 509558
11764
159
Tóth Lajos: A páskha eredete és történeti fejlődése. Pápa, 1931, Főiskolai Könyvnyomda, p92. Dedikált, a gerincen sérült 509557
11765
159
Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében, Pécs, 1939, Dunántúli Pécsi Egyetemi Könyvkiadó, p99 491477
11766
159
Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben Elõszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz. 1843, Buda, Magyar kir. Egyetem betûivel, Korabeli, javított, fűzött papírkötésben. Egy helyütt a fűzés elvált. 846p 491474
11767
159
Kecskeméthy Aurel: Gróf Széchenyi István utolsó évei és halála. (1849-1860.) Pest, 1866. Emich Gusztáv. Későbbi egészvászon kötésben. 505582
11768
159
Rákosné Ács Klára: Vallanak a betűk. Személyiségek és életutak pszichografológiai megközelítése. Bp, Magvető, 1985 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft