Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

11745.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11746.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11747.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1976 Halász Előd: Magyar-Német szótár I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., egészvászon kötésben, jó állapotban
11748.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Halász Előd: Német-Magyar szótár I-II. kötet, Akadémia Kiadó, Bp., 1942, egészvászon kötésben, jó állapotban
11749.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11750.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11751.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1983  Az erdők világa kiállítás illusztrált katalógusa magyar-német nyelven+ a kiállítás meghívója/ "Die Welt der Wälder" Ausstellungskatalog + Einladung , Wild of woods
11752.

1983 Az erdők világa kiállítás illusztrált katalógusa magyar-német nyelven+ a kiállítás meghívója/
"Die Welt der Wälder" Ausstellungskatalog + Einladung , Wild of woods

Kikiáltási ár:
800 Ft

Juseph Klausner: Jézus és kora.Káldor György Könyvkiadó Budapest 1946. 386p. jó állapotban, gerince kicsit sérült, kemény borítással ezüstözött dombornyomattal
11753.

Kikiáltási ár:
800 Ft

11754.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1957 Boccaccio: Dekameron I-II. kötet, minikönyv, Szépirodalmi Könyvkiadó, kiadói egészbőr kötésben, szép állapotban
11755.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1958 Vághegyi Károly: Mozdonyvezetők zsebkönyve, Műszaki Könyvkiadó Bp., sok ábrával, kiadói vászonkötésben
11756.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft