Lukács György: A modern dráma fejlődésének története. I-II. köt. Bp. 1911. Franklin. Kiadói fűzött papírkötésben. Hiánytalan, de szétvált kötés és sérült borítók.
Jókai Mór művei 1-50. centenáriumi kiadás sorozat, 1926 Budapest Franklin - Társulat nyomdája, kiadói aranyozott dombornyomott egész vászon kötésben, nagyon szép minőségben
1910 Jászi Oszkár: Huszadik század - Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle XXI. kötete, január-július, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, Bp., újrakötve, a gerince elválva
Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. (hiány: 5,18,24) (kétszer 6,9.), Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben általában a legtöbb kötet az eredeti megrendelői kartonborítékban!
1983 Az erdők világa kiállítás illusztrált katalógusa magyar-német nyelven+ a kiállítás meghívója/ "Die Welt der Wälder" Ausstellungskatalog + Einladung , Wild of woods
Juseph Klausner: Jézus és kora.Káldor György Könyvkiadó Budapest 1946. 386p. jó állapotban, gerince kicsit sérült, kemény borítással ezüstözött dombornyomattal