Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
509620
11637
159
Vallási témájú könyvek: Loyolai Szt. Ignác és kora, Fabiola vagy a katakombák egyháza, Szentírás a család és az iskola részére, stb. 509623
11638
159
Magyarság és Erdély témájú könyvek: Séta bölcsőhelyem körül (Erdélyi Szépmíves Céh), Bolygó magyarok II (Turul Szépmíves Céh), Halasi csipke stb 486863
11639
159
Régi SKF csapágykatalógus és árjegyzék a negyvenes évekből + 1947 Gépelemek - csúszó és gördülő csapágyak, szíj és kötélhajtások c. tankönyv 509510
11640
159
Salamon Királynak a Dávid Király fiának Markalffal való tréfa-beszédének rövid könyve. Buda én. Bagó Márton. Viseltes állapotban. 63p. Ritka! 509494
11641
159
A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel. 509504
11642
159
Szilágyi Béla székely főhadnagy: Székely könnyek., Bp., 1920. Stephaneum. A székely hadosztály címerével 448883
11643
159
60000
Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban 451289
11644
159
Móricz Zsigmond művei sorozat 14 kötete. Dombornyomott egészvászon kötésben, 1956 371737
11645
159
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban 452095
11646
159
9 db jó háború előtti könyv 433342
11647
159
Jókai Mór sorozat összesen 9 kötet kiadói, festett dombornyomott, aranyozott sorozatkötésben. Bp., 1904 Franklin (a legtöbb jó állapotban) 438964
11648
159
26000
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft