Takáts Sándor: Régi magyar asszonyok. Bp. 1914. Élet. 341 p. A bekötés és címlap rajzát Zádor István készítette. Kiadói, gerincén díszesen aranyozott félbőr-kötésben. (gerinc sérült)
Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.
Báró Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra I. Összes Munkái XIII. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses szecessziós vászonkötésben, kiváló állapotban.
A kémia és vívmányai I. Szerk: Dr. Erdey-Grúz Tibor, Dr. Gróh Gyula. Kiad: Kir. Magy. Természettudományi Társulat, Bp, 1940. Kopottas vászonkötésű, jó állapotú könyv
id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo. 1-2. kötetek a négyből 1911. Singer és Wolfner. Kiadói, színes, illusztrált vászonkötésben, márványozott lapszélekkel
Sujánszky Antal: Szent Hangzatok, imák keresztény katholikusok számára. Pest, 1866. Emich Gusztáv, 6 acélmetszettel korabeli préselt, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, az oldalán réz kapoccsal. 16,5 cm.