Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

11685.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

James Harpur- Jennifer westwood: Legendák földjén. Bp. 1994. magyar könyvklub. Szép állapotú album 240p.
11686.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel,  dúsan illusztrálva.
11687.

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p.
A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

11688.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Radványi Kálmán: Cserkészuton Spanyolföldön. Révai Kiadás, Bp, 1931. Márton Lajos rajzaival, viseltes állapotban
11689.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A kémia és vívmányai I. Szerk: Dr. Erdey-Grúz Tibor, Dr. Gróh Gyula. Kiad: Kir. Magy. Természettudományi Társulat, Bp, 1940. Kopottas vászonkötésű, jó állapotú könyv
11690.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

11691.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1910 Rossz állapotú imakönyv csont és réz borítással, rézkapoccsal
11692.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Sík Sándor: Áldás. Versek. Bp., 1963, Szent István Társulat, Pécsi Szikra Ny. Kiadói vászonkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás!
11693.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11694.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1918-1953 2 db bányászati és elekrotechnikai szakkönyv jó állapotban
11695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

11696.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft