Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Vörösmarty epikai költeményei I. kötet - Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel (gerinc sérült)
11673.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Pozsony 1961. Szlovákiai szépirodalmi könyvkiadó
11674.

Kikiáltási ár:
800 Ft

4db horgászkönyv kifogástalan állapotban, köztük pl.: A halak ösztönei és szokásai, Változatok a ponty horgászatára stb.
11675.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gustave Vapereau: Dictionnaire universel des contemporains. Paris, 1880, Librairie Hachette. Félbőr kötésben, jó állapotban / Lexicon in half-leather cover, good condition
11676.

Gustave Vapereau: Dictionnaire universel des contemporains. Paris, 1880, Librairie Hachette. Félbőr kötésben, jó állapotban /
Lexicon in half-leather cover, good condition

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Meyers Konversations-Lexikon. 4. Auflage, Bd. 3 (Blattkäfer-Chimbote), mit 25 Illustrationsbeilagen und 245 Abbildungen. Leipzig, 1886, Verlag des Bibliographischen Instituts. Sérült aranyozott félbőr kötésben / Meyers lexicon with illustrations, in half-leather cover (damaged!)
11677.

Meyers Konversations-Lexikon. 4. Auflage, Bd. 3 (Blattkäfer-Chimbote), mit 25 Illustrationsbeilagen und 245 Abbildungen. Leipzig, 1886, Verlag des Bibliographischen Instituts. Sérült aranyozott félbőr kötésben /
Meyers lexicon with illustrations, in half-leather cover (damaged!)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

4db horgászkönyv kiváló állapotban, köztük: Különféle halaink és horgászatuk, Horgászok barkácskönyve, stb.
11678.

Kikiáltási ár:
800 Ft
11

3db jó állapotú akvarisztika témájú könyv: Akvarisztika, Korszerű akvarisztika, Az aranyhal és a díszponty
11679.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Modern Könyvtár: Így írtok ti. Harmadik kiadás. Bp., 1912 Pantheon.
11680.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bajza József Összegyűjtött munkái. Második, bővített kiadás Toldy Ferencz által. I-II. kötet egybekötve. Pest 1861. Heckenast. 222p. korabeli félvászon kötésben
11681.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vom Fels zum Meer. Spemann`s Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Haus, 3 Bde (Okt.1882-März 1883; April 1883-Sept. 1883; Okt.1883-März 1884). Stuttgart, 1882-1883, W. Spemann. Aranyozott félbőr kötésben, sérülésekkel, belül jó állapotban / Illustrated journals in half-leather cover, minor faults, inside in good shape
11682.

Vom Fels zum Meer. Spemann`s Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Haus, 3 Bde (Okt.1882-März 1883; April 1883-Sept. 1883; Okt.1883-März 1884). Stuttgart, 1882-1883, W. Spemann. Aranyozott félbőr kötésben, sérülésekkel, belül jó állapotban /
Illustrated journals in half-leather cover, minor faults, inside in good shape

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Sakk Informator 91 és 94 (2004, 2005). A jelentősebb versenyek leírásai kommentárokkal
11683.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11684.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft