Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
465996
11649
159
Külföldi regénytár sorozat 18 kötete. Révai 1906. Kiadói egészvászon kötésben. 509484
11650
159
Nemzeti Könyvtár: Illyés Gyula: Ki a magyar? 34p. 506177
11651
159
Kaján Tibor: Kaján képernyő. Karikatúrák. Minerva, Bp, 1973. Minikönyv 506172
11652
159
Baudelaire Egy dög. Antológia magyar és külföldi költők verseivel. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1971. Minikönyv 506187
11653
159
József Attila: Önarckép. Versek, vál. Szily Ernő. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv 506183
11654
159
Móra Ferenc: Hendók mester és Busa deák. Elbeszélések, mesék, Reich Károly rajzaival. Móra Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv 506103
11655
159
Matteo Bandello: Rómeó és Júlia, ford. Barna Imre. Európa, Bp, 1978. Illusztrált minikönyv 506119
11656
159
Gábor Andor, Panoptikum. Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1978. Sorszámozott minikönyv 506138
11657
159
1500
Hoffer József: Aranylabdások - aranycipősök. Sportpropaganda, Bp, 1975. Fekete-fehér fotókkal illusztrált minikönyv aranyozott kötésben 505621
11658
159
Báró Eötvös József: Beszédek III (Politikai beszédek II). Összes Munkái X. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses, enyhén sérült szecessziós vászonkötésűben, jó állapotban. 505612
11659
159
Schalom Asch: Az anya. Ford. Gergely Janka. Bp, Káldor Könyvkiadóvállalat, 1934 424585
11660
159
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft