https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Külföldi regénytár sorozat 18 kötete. Révai 1906. Kiadói egészvászon kötésben.
1
11649.

Külföldi regénytár sorozat 18 kötete. Révai 1906. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Nemzeti Könyvtár: Illyés Gyula: Ki a magyar? 34p.
1
11650.

Nemzeti Könyvtár: Illyés Gyula: Ki a magyar? 34p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kaján Tibor: Kaján képernyő. Karikatúrák. Minerva, Bp, 1973. Minikönyv
1
11651.

Kaján Tibor: Kaján képernyő. Karikatúrák. Minerva, Bp, 1973. Minikönyv

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Baudelaire Egy dög. Antológia magyar és külföldi költők verseivel. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1971. Minikönyv
1
11652.

Baudelaire Egy dög. Antológia magyar és külföldi költők verseivel. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1971. Minikönyv

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
József Attila: Önarckép. Versek, vál. Szily Ernő. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv
1
11653.

József Attila: Önarckép. Versek, vál. Szily Ernő. Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Móra Ferenc: Hendók mester és Busa deák. Elbeszélések, mesék, Reich Károly rajzaival. Móra Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv
1
11654.

Móra Ferenc: Hendók mester és Busa deák. Elbeszélések, mesék, Reich Károly rajzaival. Móra Könyvkiadó, Bp, 1975. Illusztrált, sorszámozott minikönyv

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Matteo Bandello: Rómeó és Júlia, ford. Barna Imre. Európa, Bp, 1978. Illusztrált minikönyv
1
11655.

Matteo Bandello: Rómeó és Júlia, ford. Barna Imre. Európa, Bp, 1978. Illusztrált minikönyv

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Gábor Andor, Panoptikum. Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1978. Sorszámozott minikönyv
1
11656.

Gábor Andor, Panoptikum. Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, Bp, 1978. Sorszámozott minikönyv

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hoffer József: Aranylabdások - aranycipősök. Sportpropaganda, Bp, 1975. Fekete-fehér fotókkal illusztrált minikönyv aranyozott kötésben
1
11657.

Hoffer József: Aranylabdások - aranycipősök. Sportpropaganda, Bp, 1975. Fekete-fehér fotókkal illusztrált minikönyv aranyozott kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
EUR
,
4,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Báró Eötvös József: Beszédek III (Politikai beszédek II). Összes Munkái X. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses, enyhén sérült szecessziós vászonkötésűben, jó állapotban.
1
11658.

Báró Eötvös József: Beszédek III (Politikai beszédek II). Összes Munkái X. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses, enyhén sérült szecessziós vászonkötésűben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Schalom Asch: Az anya. Ford. Gergely Janka. Bp, Káldor Könyvkiadóvállalat, 1934
1
11659.

Schalom Asch: Az anya. Ford. Gergely Janka. Bp, Káldor Könyvkiadóvállalat, 1934

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)
1
11660.

Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz