Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
504778
11697
159
Erős László: Képeslapok könyve. Kriteiron, Bukarest, 1985 504542
11698
159
Kreith Béla: II. Rákóczy Ferencz és korának története a legjobb kutfők nyomán. Szerk. ~.Bp. 1905. Athenaeum. 1 t. (címkép) 56 p. 28 t. (ebből egy kihajtható) 478108
11699
159
2db klf sci-fi témájú könyv: Marton Béla-A ceresz foglyai, Havas Zsigmond-Az acélember 469322
11700
159
Vörösmarty Album - A költö válogatott költeményei, Csongor és Tünde - A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Aranyozott, dombornyomott kötésben. (Gerinc kissé sérült, kötés belül javításra szorul) 484770
11701
159
~1960 Johann Wolfgang Goethe: Das Tagebuch, évkönyv színes illusztrációkkal, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban 453819
11702
159
Margarett Mitchell: Elfújta a szél - Első kiadás?, Bp., Singer és Wolfner. Én. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben 509287
11703
159
5 db könyv és nyomtatvány, köztük 2db kiadás az Erdélyi Szépmíves Céhtől, és Széchenyi Zsigmond Nahar című indiai útinaplója 477195
11704
159
Szerb Antal: Magyar irodalom-történet. Gyoma, 1991. Kner nyomda. Corvina. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban 489343
11705
159
3800
Recska Endre: Kések, borotvák, ollók, vágó- és szúrófegyverek védjegyei (1876-1945). Új állapotban. Bp., Szerzői kiadás 800 jellel és képekkel. 270p. 489377
11706
159
3400
Ábrányi Kornél: Elméleti s gyakorlati összhangzattan. Bp., 1881 Franklin. 344p. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Szép állapotban 506168
11707
159
Buza Márton 50 éves, 1971. Mikrokönyv, sorszámozva, plexi-tokban 506116
11708
159
1500
Némelly étkek készítési módgya, XVIII. századi kéziratokból összeállította Scham Ferenc. Bp, Egyetemi Nyomda, 1978. Minikönyv korabeli illusztrációkkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft