Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Erős László: Képeslapok könyve. Kriteiron, Bukarest, 1985
11697.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kreith Béla: II. Rákóczy Ferencz és korának története a legjobb kutfők nyomán. Szerk. ~.Bp. 1905. Athenaeum. 1 t. (címkép) 56 p. 28 t. (ebből egy kihajtható)
11698.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

2db klf sci-fi témájú könyv: Marton Béla-A ceresz foglyai, Havas Zsigmond-Az acélember
11699.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

11700.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~1960 Johann Wolfgang Goethe: Das Tagebuch, évkönyv színes illusztrációkkal, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
11701.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

11702.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

5 db könyv és nyomtatvány, köztük 2db kiadás az Erdélyi Szépmíves Céhtől, és Széchenyi Zsigmond Nahar című indiai útinaplója
11703.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szerb Antal: Magyar irodalom-történet. Gyoma, 1991. Kner nyomda. Corvina. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
11704.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Recska Endre: Kések, borotvák, ollók, vágó- és szúrófegyverek védjegyei (1876-1945). Új állapotban. Bp., Szerzői kiadás 800 jellel és képekkel. 270p.
11705.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ábrányi Kornél: Elméleti s gyakorlati összhangzattan. Bp., 1881 Franklin. 344p. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Szép állapotban
11706.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Buza Márton 50 éves, 1971. Mikrokönyv, sorszámozva, plexi-tokban
11707.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Némelly étkek készítési módgya, XVIII. századi kéziratokból összeállította Scham Ferenc. Bp, Egyetemi Nyomda, 1978. Minikönyv korabeli illusztrációkkal
11708.

Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
4,69

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft