https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 175

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Josepho Kramer: Von dem Himmel Gezeichnetes 3. Lob-Red und Ehren-Predig .... Frau Augustina. Wiena 1715. 32p.
1
11721.

Josepho Kramer: Von dem Himmel Gezeichnetes 3. Lob-Red und Ehren-Predig .... Frau Augustina. Wiena 1715. 32p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Georgio Slotta: Jubilum festis honoribus... Sigismundi Szuppan... Budaem 1870, Egyetemi Nyomda, 16p.
1
11722.

Georgio Slotta: Jubilum festis honoribus... Sigismundi Szuppan... Budaem 1870, Egyetemi Nyomda, 16p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
báró Eötvös József: Reform. Eötvös József, Lipcse, 1846. Köhler Károly Ferencznél. Első kiadás! (foltos) 298p. gr. Apponyi Albert könyvtárának pecsétjével
1
11723.

báró Eötvös József: Reform. Eötvös József, Lipcse, 1846. Köhler Károly Ferencznél. Első kiadás! (foltos) 298p. gr. Apponyi Albert könyvtárának pecsétjével

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A polgári törvénykönyv magyarázata I.-II. Közgazdasági és jogi könyvkiadó 1993.
1
11724.

A polgári törvénykönyv magyarázata I.-II. Közgazdasági és jogi könyvkiadó 1993.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lamartine, A[lphonse de]: A girondiak története. Fordította Jánosi Ferencz. 1–10 kötet (öt kötetbe kötve). Koplett! Pest, 1864–1865. Pfeifer Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) Első magyar kiadás. Egységes, aranyozott gerincű egészvászon kötésben
1
11725.

Lamartine, A[lphonse de]: A girondiak története. Fordította Jánosi Ferencz. 1–10 kötet (öt kötetbe kötve). Koplett! Pest, 1864–1865. Pfeifer Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) Első magyar kiadás. Egységes, aranyozott gerincű egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
EUR
,
59,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!
1
11726.

Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. Díszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbőr kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban
1
11727.

William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1933 Herczeg Ferenc válogatott munkái emlékkiadásának 8 kötete, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt kiadása, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban
1
11728.

1933 Herczeg Ferenc válogatott munkái emlékkiadásának 8 kötete, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt kiadása, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6db klf 1956-os témájú könyv
1
11729.

6db klf 1956-os témájú könyv

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Entz Géza, Mágocsy - Dietz Sándor: A műveltség könyvtára- Az élők világa, növény és állatvilág. Budapest Atheneum Irodalmi  és Nyomdai Részvénytársulat 1907. színes és fekete- fehér képekkel illusztrált tárgymutatóval ellátott  könyv. 738p.
1
11730.

Entz Géza, Mágocsy - Dietz Sándor: A műveltség könyvtára- Az élők világa, növény és állatvilág. Budapest Atheneum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat 1907. színes és fekete- fehér képekkel illusztrált tárgymutatóval ellátott könyv. 738p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.
1
11731.

Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban
1
11732.

A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz