A kémia és vívmányai I. Szerk: Dr. Erdey-Grúz Tibor, Dr. Gróh Gyula. Kiad: Kir. Magy. Természettudományi Társulat, Bp, 1940. Kopottas vászonkötésű, jó állapotú könyv