Number of items: 269

Nagy Méda: Nagy magyar írók regényes életrajzai. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Ny., 192 p. Kiadói illusztrált papírkötés, néhány a fűzéstől elváló, kijáró lappal.
17712.

1 000 HUF
Hamsun, Knut: Pán. Glahn hadnagy följegyzéséből. Ford.: G. Beke Margit. (Bp.), é.n., Fővárosi Könyvkiadó, 189+(3) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés
17713.

1 200 HUF
Rejtő Jenő: Csontbrigád, Piszkos Fred közbelép. Bp., 1966, 1967, Albatrosz. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
17714.

1 200 HUF
18
17715.

900 HUF
2,43
2,65
Garay János: Az Árpádok. Történeti balladák. Pest, 1848, Heckenast. Kiadói egészvászon kötés, gerinc hiányzik, viseltes állapotban.
17716.

1 000 HUF
9
Verne Gyula: A tizenötéves kapitány. Ford.: Adorján Andor. Geiger Richárd rajzaival. Bp., én., Forrás. Kiadói kopott félvászon-kötés, laza fűzéssel.
17717.

1 200 HUF
Hankiss János: Tormay Cécile. Kortársaink. Bp.,[1928.],Studium. Kiadói papírkötés, foltos. + Tormay Cecile: A régi ház. Regény. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés,
17718.

1 800 HUF
Révay József: Séták a római Magyarországon. Bp.,1965, Kozmosz. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kemény-kötés.
17719.

1 000 HUF
Tomori (Sztansits) Jenő: Mese egy szomorú asszonyról. Budapest, é.n. Valter Ernő könyvnyomdája. 141p. Erősen kopott Gottermayer egézvászon kötésben, aranyozott lapélekkel DEDIKÁLT példány
17720.

1 800 HUF
Für Lajos: Szabadon szeretnénk sírni. Beszédek, történelmi tanulmányok, interjúk. A szerző, Für Lajos (1930-2013) történész, politikus, honvédelmi miniszter által DEDIKÁLT példány. Bp.,1993., Püski. Kiadói papírkötés.
17721.

1 400 HUF
Szentiványi Kálmán: A völgy emberei. DEDIKÁLT! Bp., 1957., Kossuth. Átkötött nyl-kötés, volt könyvtári példány, a címlap utáni lap szakadt.
17722.

1 200 HUF
Osvát Ernő: Az elégedetlenség könyvéből. Bp., 1988, Helikon, 90+(2) p. Kiadói bőrkötés. Megjelent 6300 példányban.
17723.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF