Number of items: 269

Jankovics Marcell: Magyar porszemek. Pozsony, 1928., ,,Concordia, 268+2 p. Korabeli, aranyozott félbőrkötésben, a borítón kopásnyomokkal, az elülső tábla borításán kis hiánnyal.
17700.

Jankovics Marcell: Magyar porszemek. Pozsony, 1928., ,,Concordia", 268+2 p. Korabeli, aranyozott félbőrkötésben, a borítón kopásnyomokkal, az elülső tábla borításán kis hiánnyal.

2 000 HUF
17701.

5 000 HUF
Bereghy Endre: Nemzeti létünk veszedelme. I. füzet. Bp., 1911, Szerzői, (Élet-ny.), 24 p. Kiadói papírkötés.
17702.

Bereghy Endre: Nemzeti létünk veszedelme. I. füzet. Bp., 1911, Szerzői, ("Élet"-ny.), 24 p. Kiadói papírkötés.

3 000 HUF
17703.

1 000 HUF
Pierre Brisson: Bolond évek színháza. Gyergyai Albert fordító DEDIKÁCIÓJÁVAL. Kiadói papírkötésben, sérült.
17704.

1 000 HUF
Itámár Jáoz-Keszt versei. Mezei András utószó. Új Pegasus. A szerző, Itamár Jáoz-Keszt (1934-2021) magyarországi születési izraeli költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1989., Európa. Kiadói papírkötés.
17705.

1 000 HUF
Apuleius: Az aranyszamár. Ford.: Révay József. Bibliotheca Classica. Bp., 1971., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
17706.

1 000 HUF
Arany János: A fülemile. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap, 42+(2) p. Második kiadás. Oldalszámozáson belül egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, hiányos spirálfűzéssel, néhány kissé foltos lappal, az előzéklap sérült, ragasztott.
17707.

600 HUF
1,62
1,76
[Pellegrini, Albert (1868-1941)] Diplomata: A Hannover-huszárok. Garay Ákos rajzaival. Második kiadás. Bp.,[1912.],Légrády. Átkötött kissé foltos félvászon-kötés.
17708.

1 000 HUF
Raoul H. Francé: Az ember és a mindenség. Ford.: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Bp., én., Dante. Kiadói vászonkötésben
17709.

800 HUF
Dr. Viszota Gyula: Kisfaludy Károly hagyatéka. (Különnyomat A Kisfaludy-Társaság Évlapjai XXXVIII. számából). (Bp., 1903), Kisfaludy-Társaság, 81-154 p. Egészvászon-kötésben.
17710.

1 000 HUF
Krúdy Gyula: A podolini kisértet. Bp., 1906, Rákosi Jenő, 259 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, helyenként laza, a fűzéstől elváló lapokkal.
17711.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF