1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Hankiss János: Tormay Cécile. Kortársaink. Bp.,[1928.],Studium. Kiadói papírkötés, foltos. + Tormay Cecile: A régi ház. Regény. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés,