17714. 434. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
18
0 HUF
Rejtő Jenő: Csontbrigád, Piszkos Fred közbelép. Bp., 1966, 1967, Albatrosz. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : nagy_andras