Number of items: 269

17748.

1 000 HUF
Esterházy Péter: Daisy. JAK füzetek 6. Bp., 1984, Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés. + Kertész Imre: Jegyzőkönyv. - Esterházy Péter: Élet és irodalom. Bp., 1993, Magvető - Századvég. Kiadói papírkötés.
17749.

1 200 HUF
Császár Elemér: A magyar regény története. Budapest, 1922, Pantheon. Javított gerincű papírkötésben.
17750.

1 000 HUF
Kós Károly: Életrajz. Közzéteszi Benkő Samu. Bp.-Bukarest, 1991, Szépirodalmi Könyvkiadó - Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17751.

1 200 HUF
17752.

3 600 HUF
9,73
10,59
Nagy Lajos: Az élő gondolat. Bp., 1930, magánkiadás (Vác, Kapisztrán-ny.), 407 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, amatőr módon pótolt gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
17753.

3 000 HUF
Bozóki András: Ars politica. Bp., 2007, Jószöveg Műhely, 536 p. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17754.

3 600 HUF
9,73
10,59
Karcsai népmesék I. köt. Gyűjtötte és a bevezetést írta: Nagy Géza. Vál. és a jegyzeteket írta: Erdész Sándor. Az utószót írta: Kovács Ágnes. A tájszavakat jegyzékét összeáll.: Nagy Géza. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény XX. Bp., 1985., Akadémiai Kiadó, 553+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17755.

2 400 HUF
Új Kincseskönyv. Gyakorlati tanácsadó a mindennapi élet természettudományi és technikai kérdéseiben otthon és a ház körül. I-III. köt. Szerk.: Dr. Aujeszky László és Dr. Gombocz Endre. Bp., 1940-1941, Kir. M. Természettudományi Társulat, (4)+559 p.; VII+559 p.; IV+672 p. Kiadói félvászon sorozatkötésben, megkímélt, jó állapotban. Együtt a három kötet ritka!
17756.

2 800 HUF
7,57
8,24
15
Kováts Dániel: Egynapi járóföld. Barangolás vándoréveim ösvényein. Sátoraljaújhely, 2019, Kazinczy Ferenc Társaság, 488 p. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17757.

1 400 HUF
11
Jankovics Marcell: Trianon. H.n., 2020, Méry Ratio. 263 p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, védőborító hátoldalán kisebb folttal, máskülönben jó állapotban.
17758.

2 800 HUF
7,57
8,24
16
Szentmihályiné Szabó Mária: Szabad Hazában. Bp.,(1941.), Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérülésnyomokkal.
17759.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF