Books: Architecture, Art Number of items: 190
2705849
16933
434
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Homoródy József (szerk.): A magyar film húsz éve (1945-1965). Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2810456
16934
434
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lara: Tales of Lara. 2021. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 000 HUF
2805450
16935
434
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A szépművészetek könyve. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 1184 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
3 000 HUF
2702850
16936
434
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp.,[1938.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, részben szakadt elülső szennylappal, kissé foltos lapokkal.
2 000 HUF
2773212
16937
434
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szovjet művészettörténet XII., XIII., XX. kötetek. Bp., 1957-1965., Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötések. Megjelent 400, 420, és 470 példányban.
3 000 HUF
2783937
16938
434
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Expositio I. Borsos Mihály fotográfiái. Szerk.: Gosztonyi Ferenc. Bp., 2006, Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2766518
16939
434
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szekernyés János: Székely László. Kolozsvár, 2002, Erdélyi Híradó. 216 p. Magyar, román és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
2 200 HUF
2810273
16940
434
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mary Hillier: Puppen und puppenmachen. München, 1984, Battenberg. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3 600 HUF
2787372
16941
434
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Farkas András rajzai Madách Imre Az ember tragédiája című művéhez. A bevezetőt írta: Dr. Kerényi Ferenc és Dr. Szabó Péter. Szerk.: Kovalcsik András. Balassagyarmat, 1992, Honismereti Kör - Madách Imre Városi Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
2 600 HUF
2787309
16942
434
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Csáji Attila: Fényút. / Light Path. (Kiállítási katalógus). Bp., 2015, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. A művész, Csáji Attila (1939- ) által DEDIKÁLT példány!
2 800 HUF
2777464
16943
434
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tamás Jovanovics: Swing out. Selected works. 2006-2014. Szerk.: Fitz Péter. Municipal Gallery - Kiscelli Museum, Budapest. Bp.,[2014.], BTM. Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Több nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
3 000 HUF
2803783
16944
434
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035