Books: Architecture, Art

Number of items: 190

Madách Imre: Az ember tragédiája. Buday György fametszetei. Bp., 1983, Népművelődési Propaganda Iroda, 22 t. Kiadói papírmappában, kissé foltos.
16921.

1 000 HUF
Gyermekszemmel - Barcsay Gyermekképzőművészeti Kör. / Through the Eyes of the Child - The Barcsay Art Circle for Children. Bp., 1991, Barcsay Gyermekképzőművészeti Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, 10 db képeslap-melléklettel.
16922.

1 600 HUF
Modern olasz szobrászat. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1971, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal, reprodukciókkal. Kiadói papírkötés
16923.

1 400 HUF
Képeskönyv. 2000-2010. Bartók 32 Galéria, Karinthy Szalon. Bp., 2011., Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
16924.

2 000 HUF
Rados Jenő: A neoklasszicizmus nagy magyar templomai. Bp., 1937, Stádium, 56 p. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrált, köztük 5 kihajtható. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, a hátsó borító sérült, viseltes.
16925.

1 000 HUF
Cogniat, Raymond: Cézanne. Amsterdam-Leipzig, 1939, Pantheon Akademische Verlagsanstalt, 112 p. Számos fekete-fehér és színes reprodukcióval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kis sérüléssel, belül jó állapotban.
16926.

2 000 HUF
Ganz Gaudí. Barcelona, 2002, Editorial Escudo de Oro, 96 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16927.

1 400 HUF
Palladio, Andrea: Négy könyv az építészetről. Ford.: Hajnóczi Gábor. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
16928.

2 400 HUF
Perneczky Géza: Rózsák nyesése. Bolyongás a művész-galerista-műgyűjtő háromszögben. Miskolc, 2008, Szépmesterségek Alapítvány. Kiadói papírkötés.
16929.

3 200 HUF
8,65
9,41
16930.

1 200 HUF
Seignobos: A francia nemzet őszinte története. Ford.: Cs. Szabó László. Bp., én., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
16931.

800 HUF
16932.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF