Gyermekszemmel - Barcsay Gyermekképzőművészeti Kör. / Through the Eyes of the Child - The Barcsay Art Circle for Children. Bp., 1991, Barcsay Gyermekképzőművészeti Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, 10 db képeslap-melléklettel.
Képeskönyv. 2000-2010. Bartók 32 Galéria, Karinthy Szalon. Bp., 2011., Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
Rados Jenő: A neoklasszicizmus nagy magyar templomai. Bp., 1937, Stádium, 56 p. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrált, köztük 5 kihajtható. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, a hátsó borító sérült, viseltes.
Cogniat, Raymond: Cézanne. Amsterdam-Leipzig, 1939, Pantheon Akademische Verlagsanstalt, 112 p. Számos fekete-fehér és színes reprodukcióval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kis sérüléssel, belül jó állapotban.
Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő előadásaihoz. Budapesti M. Kir. Áll. Felső Építőipariskola. Kézirat gyanánt. (Jegyzet). Bp., é.n., Vörösváry Sokszorosítóipar, 36 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Kriszt György: Középkori templomaink. Dobos Lajos képeivel. Bp., 1991, MTI. Gazdag képanyaggal, magyar, angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. /
György Kriszt: Medieval churches of Hungary. Linen-binding, in Hungarian, English and German language.