1908 Művészet VII. évf. 4. sz. Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Hornyánszky Viktor-ny., 209-292 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, közte Kozma Lajos rajzainak reprodukcióival. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.
Lossonczy Tamás: 1956. Sümegi György útószavával. Bp.,1995, Új Művészet Kiadó, 4 p.+17 t.+3 p. Számozott (98./100), a művész által aláírt példány. Lossonczy Tamás (1904-2009) grafikáinak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott, kiadói sérült, kopott kartontokban, a borítón kis foltokkal, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
1915 Magyar Iparművészet. Szerk.: Györgyi Kálmán. XVIII. évf. Bp., 1915., Országos Magyar Iparművészeti Társulat, VI+1+344 p.+4 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, intézményi bélyegzéssel.
Farkas Zsuzsa: Embermásoló. Borsos József festőművész fényképeinek története. (Veszprém 1821. december 20. - Budapest 1883. augusztus 19.) A magyar fotográfia történetéből 48. Kecskemét, 2009., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal, közte Borsos Miklós fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Ritka!
El museo del Prado. Alessandro Bettagno, Christopher Brown, Francisco Calvo Serraller, Francis Haskell, ALfonso E. Pérez Sánchez. Prólogo: Mario Vargas Llosa. Introduccion: José Maria Luzón Nogué. hn., 1996., Fonds Mercator. Spanyol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, 33x25x6 cm
Reinhard Meis: Taschenuhren. Von der Halsuhre zum Tourbillon. München,1982.,Verlag Georg D. W. Callway. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kartontokban.
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Bp., (2014), Magyar Nemzeti Galéria. 347 p. Gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban, kissé szakadt zsugorfóliában.