Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina (Offset-ny.), 12 p.+12 t. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappában, hiánytalan.
Horváth János: Kunffy Lajos. (Kiállítási katalógus). Kaposvár, [2005], Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Mario Fonseca Velasco: Thomas Daskam. Santiago, 1980., Editoral Terracota. Spanyol és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóval. Számozott, 0591. számú példány.
Galerie Alte Meister. Staatliche Kunstsammlungen Dresden. Dresden, é.n., VEB Verlag der Kunst, 12 t. Jan van Eyck, Rembrandt, Rubens és más festők munkáinak reprodukcióival. Német nyelven. Kiadói papírmappában.
1925 Rados Jenő: A mohácsi fogadalmi templom tervpályázata. Melléklet az Építő Ipar - Építő Művészet 1925. III. 15. számából. (Bp.), Franklin-ny., 1 sztl. lev. Kiadói papírborítóban, kissé gyűrött. Két példányban.
1911 Művészet X. évf. 3. sz. (Visszapillantás az Orsz. M. Képzőművészeti Társulat 50 éves múltjára). Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Hornyánszky Viktor-ny., 93-160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, helyenként foltos, sérült lapszélekkel.
László Gyula: Medgyessy Ferenc. A katalógust és az irodalomjegyzéket összeáll.: Sz. Kürti Katalin. Bp.,1981,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+László Gyula: 50 rajz a honfoglalókról. Bp., 1986, Móra. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
A Magyar Nemzeti Múzeum őskori aranykincsei. Kiállítás a Magyar Nemzeti Múzeumban. Főszerk.: Kovács Tibor, Raczky Pál. Szerk.: Anders Alexandra, Szathmári Ildikó. Bp., 2000., Magyar Nemzeti Múzeum - ELTE Régészettudományi Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
A szerkesztő, Kovács Tibor (1940-2013) régész, a Magyar Nemzeti Múzeum főigazgatója (1999-2010) által DEDIKÁLT példány.