Nagy László: Szárny és piramis. Képek és versek. Vál. és a bevezetőt írta Csoóri Sándor. Bp., 1980., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Gellér Katalin - Keserü Katalin: A gödöllői művésztelep. Bp., 1994, Cégér. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
8 db művészeti könyv: Bruegel, Luchian, Cézanne, Manet, Rodin, Courbet, Seurat. A Művészet Kiskönyvtára II., IX., XI., XII., XVII., LII., LXXII. köt. + Gráber Margit. Mai Magyar Művészet. Bp., Képzőművészeti Alap. Vegyes állapotban, közte sérültek.
Pásztor Vera: Az én kék madaram. Bp., 2002., Magyar Nemzeti Balett Alapítvány. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, a hátsó tábla sérült.
Gábor Áron. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Gábor Áron, Gábor Zsófia. Bp., 2000, Art-Craft Studio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadások.
Szmrecsányi Boldizsár - Slezák István: Boldi. H.n., [2017], magánkiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol, német és japán nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.