Czóbel. Szerk.: Makláry Kálmán. Barki Gergely tanulmányával. Bp., 2007., Erdész& Makláry Fine Arts. Gazdag képanyaggal, közte Czóbel Béla munkáinak reprodukcióival is. Francia, magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Pán Márta/Márta Pán. Kiállítási katalógus. Geskó Judit, Kumin Mónika, Francois Barré írásaival. Bp., 2009., Szépművészeti Múzeum. A művész szobrairól készült fotóanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Benne a kiállítás gépelt vezetőjével. Kiadói papírkötés.
Nyomda és rokonipar évkönyv. Kiadja a nyomda- és rokonipar. Székely Artúr (szerk).
Bp., 1929.4.szám. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott, foltos.
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk).
Bp., 1936. Harmincötödik évfolyam. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Nyomdászévkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező- egyesülete. Novitzky N László (szerk).
Bp., 1926. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér illusztrációkkal. Aláírással! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
James Lord: Picasso and Dora. A personal memoir. New York, 1993., Farrar Strauss Giroux. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapélekkel.