Books: Architecture, Art

Number of items: 190

Játszani jó! Történelmi barangolás a játékok birodalmában. Szerk.: D. Matuz Edit - Ridovics Anna. Bp., 2004, Budapesti Történeti Múzeum - Magyar Nemzeti Múzeum - Móra Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16909.

2 000 HUF
Geréb Anna: Szmoktunovszkij. A művész, Szmoktunovszkij, Innokentyij Mihajlovics (1925-1994) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1993., Magyar Filmintézet. Kiadói papírkötés.
16910.

2 000 HUF
Váradi Antal: Jelmeztan a különféle nemzetek ruházatának rövid leírása a történeti fejlődés alapján. Kertschmar A., Falke J. és Racinet nyomán... összeáll. -- --.  Bp., 1884. ifj. Nagel. 90 l. 1 sztl. lev. 16 t. (jelzemtervek 8 levélen.) /Országos Színészeti Tanoda Tan- és Segédkönyvei. Újrakötött papírkötésben. Ritka!
16911.

3 000 HUF
Zádor Anna: A magyar reformkor művészete. A szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító. Bp., 1961., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással.
16912.

1 000 HUF
Segmiller, L.: Stilmerkmale und Stilunterschiede. Leipzig, 1937 Diebner. Kiadói vászonkötésben foltos lapokkal 118 p + 76 t
16913.

2 000 HUF
Varga Imre. Szerk.: Szemenkár Mátyás. Bp., 1998, Szemimpex. Kiadói kartonált papírkötés.
16914.

1 200 HUF
Jeles egykori premontrei diákok című könyv illusztrációi. Sólyom Lajos rajzai. A művész által dedikált! H.n., 2008, k.n., 25 t. Kiadói papírmappában.
16915.

1 000 HUF
Az 1928/29. évi téli kiállítás képes tárgymutatója. Bp., [1928], Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval.
16916.

1 000 HUF
Mayer, Rudolf: Die Lithografie. Eine Einführung in ihre Geschichte und Technik. Dresden, (1970), VEB Verlag der Kunst. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16917.

1 200 HUF
Bényi László festészete. Bp., 2000, Pataky Galéria, 28 p. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötésben.
16918.

1 200 HUF
Petkes József. Katalógus. Szerk.: Makai Erzsébet. A művész, Petkes József (1928 - 2016) által DEDIKÁLT, dátumozott (2005) példány. Nyíregyháza,én.Grafit Nyomda. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16919.

1 200 HUF
Katona Imre: A porcelán. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói papírkötés.
16920.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF