3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
A szépművészetek könyve. A Pesti HÃrlap Könyvtára. Bp., 1940, Pesti HÃrlap Rt. (Légrády-ny.), 1184 p. RendkÃvül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.