Number of items: 252

Szentgyörgyi László: Erdélyországi levelek. Bp., 1937., Madách Nyomda. A borító Büky Béla munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval.
17419.

2 000 HUF
15
Szabados Gábor-Pőcze László: Verytake. Az egyik szerző, Szabados Gábor által DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Macro-TQI. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17420.

1 200 HUF
John Ruskin: Szezámok és liliomok. Ford.: Farkas Klára. Kiadja: Kisfaludy-Társaság. Bp., 1911., Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.
17421.

2 000 HUF
Bereck József: Biliárd néhány hős emlékének. Dunaszerdahely, 1995, Nap Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (242./250), a szerző által aláírt példány.
17422.

1 000 HUF
17423.

1 200 HUF
Huxley, Julian: Az európai fajkérdés. Oxfordi füzetek világkérdésekről 5. sz. [Oxford], 1939, [Univ. Press], 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17424.

1 200 HUF
Geck, Elisabeth: Johannes Gutenberg. Vom Bleibuchstaben zum Computer. Bad Godesberg, 1968, Inter Nationes. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17425.

1 000 HUF
Tényvisszaverődések. Válogatás Vargha Mihály írásaiból. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17426.

1 000 HUF
-  Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. Basch Árpád, Bér Dezső, Faragó József, Garai Ákos, Hegedüs László, Homicskó Athanáz, Kimnach László, Mühlbeck Károly, Neogrády Antal, Pap Henrik, Pataky László és Vesztroczy Manó rajzaival ill. karikatúráival. A címlap, a könyv lécdíszítései, az előzéklap s a kötéstábla rajza Basch Árpád munkája. Bp., 1904, Athenaeum. Az Újság ajándéka. Kiadói kaucsuktáblás félvászon-kötésben, elvált kötéssel, néhány lap enyhén sérült
17427.

- Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. Basch Árpád, Bér Dezső, Faragó József, Garai Ákos, Hegedüs László, Homicskó Athanáz, Kimnach László, Mühlbeck Károly, Neogrády Antal, Pap Henrik, Pataky László és Vesztroczy Manó rajzaival ill. karikatúráival. A címlap, a könyv lécdíszítései, az előzéklap s a kötéstábla rajza Basch Árpád munkája. Bp., 1904, Athenaeum. Az "Újság" ajándéka. Kiadói kaucsuktáblás félvászon-kötésben, elvált kötéssel, néhány lap enyhén sérült

2 800 HUF
7,57
8,24
17428.

1 800 HUF
Nagy Imre Emlékház. Szerk.: Jánosi Katalin. Bp., 2009, Nagy Imre Alapítvány, 58 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással. Megjelent 500 példányban.
17429.

1 200 HUF
A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.kis szakadással
17430.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF