Number of items: 252

Joseph Bédier: Trisztán és Izolda regéje. Ford.: Pap Gábor. Hegedüs István illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon, 202+5 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés. Számozott (51./1400) példány.
17491.

3 200 HUF
8,65
9,41
Mikszáth Kálmán: A kis prímás. Történeti elbeszélés az ifjúság számára átdolgozva. Zádor István rajzaival. Bp., én., Révai. Zádor István fekete-fehér egészoldalas és szövegközti illusztrációival, és színes képtábláival illusztrált. Kiadói, kopott, foltos félvászon-kötés.
17492.

1 600 HUF
Irodalomtörténeti Füzetek 3 száma (1,3.,4.):  Horváth János: Herczeg Ferenc.; Galamb Sándor: Huszonöt év a magyar társadalmi dráma történetéből.;  Császár Elemér: A Zalán futása. Bp., 1925-1926., Pallas, 28; 32; 23 p. Kiadói papírkötések, az egyik hátsó borítója leszakadt, a borítók szakadozottak, névbejegyzésekkel.
17493.

1 600 HUF
Krasznay István: Nyomdászat. Olvasókönyv a nyomdász-szakirányú iparos­ta­nonciskolák számára. Második rész. Bp., 1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Félvászonkötés, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, címlapon Szabó István hódmezővásárhelyi könyvkereskedő bélyegzőjével, hátsó szennylapon szakadással.
17494.

1 000 HUF
Jó leányok képes könyve. Olvasmány leányok számára számos képpel. Bp., é.n., Dolinay Gyula. 96 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrált. Szecessziós félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17495.

1 200 HUF
10
Móricz Zsigmond: Tavaszi szél. Elbeszélések. Bp., én., Légrády. Negyedik kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés.
17496.

1 000 HUF
Czizmadia Ervin: A Medgyessy - talány. A nemzeti középtől (a) végig. Bp., 2004., Századvég. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17497.

800 HUF
Kiss Mária Hortensia: Kaleidoszkóp. Önéletrajz. DEDIKÁLT! Kecskemét, 1987., Petőfi-ny. Kiadói papírkötés.
17498.

1 000 HUF
Kónya Lajos: Hej, búra termett idő. Bp., 1996., Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17499.

800 HUF
Marie Majerová: Bányászballada. Ford.: Palotai Erzsébet. Bp., 1978., Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés.
17500.

800 HUF
Nagy Alexandra: Viccözön. Szeged, 1991, Szent Gellért Egyházi Kiadó, 240 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17501.

800 HUF
Somlay Szabó József: Báránycsengő. A szerző, Somlay Szabó József (1921-1999) református lelkész, pedagógus, irodalomtörténész, költő által Major Anna (1932-2021) dramaturg részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1972,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, sérült papír védőborítóban.
17502.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF