Number of items: 252

Agatha Christie: Az ijedt szemű leány. Regény. Ford.: Miskolczy Ernőné. Bp., én., Palladis Rt. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a hátsó borító levált, kijáró lapokkal, megviselt állapotban, műanyag védőborítóban.
17467.

1 400 HUF
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolcvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 279 p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, néhány foltos lappal.
17468.

1 600 HUF
Füst Milán: Ez mind én voltam egykor. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
17469.

1 400 HUF
Végh Antal: A leltár. 1977, Szerző. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, előzéklap félig kiszakadt, egyébként jó állapotban.
17470.

1 000 HUF
Fülöp Lajos: Varázslat és kísértés. DEDIKÁLT! Veszprém, 2001, Veszprém Megyei Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés.
17471.

1 200 HUF
Madary Károly: Okkult gondolat és megismerés. Az Okkultizmus Könyvei. Bp., 1922. Kultúra. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17472.

1 200 HUF
9
Heltai Jenő: A 111-es. Hetedik kiadás. Bp., 1929,Athenaeum. Kiadói papírkötés.
17473.

1 400 HUF
Birkás Attila: A Piramis sztori. DEDIKÁLT! [Bp., 2006], Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17474.

1 600 HUF
Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves irói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc Emlékkönyv Szerkesztősége. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől.
17475.

1 600 HUF
Jolan Chang: A tao tanítása a szerelemről és szexről. Ősi kínai módszer a gyönyör elérésére, eredeti illusztrációkkal. H.n., 1990, Arany Lapok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17476.

1 600 HUF
Edgar Allan Poe összes költeményei. A fordításokat összeválogatta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Kardos László. Ford.: Aczél Tamás, Babits Mihály, Devecseri Gábor, Gáspár Endre, Kálnoky László, Kardos László, Kardos Pál, Képes Géza, Komlós Aladár, Kosztolányi Dezső, Szabó Lőrinc, Szabó Magda, Tóth Árpád és Vajda Endre. Bp., én., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé sérült, kissé hiányos papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
17477.

1 600 HUF
Katona József: Bánk Bán. Bp., én., Franklin. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
17478.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF