https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 252

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Kiadói félvászon kötés. Kopott borító, éleken szakadozott, sérült kötés.
18528.

Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Kiadói félvászon kötés. Kopott borító, éleken szakadozott, sérült kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, szakadt papír védőborítóban.
18530.

Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, szakadt papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Tallér Mária: Gyakran használt igék és igekötőik kezdetben volt az ige, aztán jöttek az igekötők. Bp., 2007., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
18533.

Tallér Mária: Gyakran használt igék és igekötőik kezdetben volt az ige, aztán jöttek az igekötők. Bp., 2007., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Fekete István: Vuk. Bp., 1975. Móra. Harmadik kiadás. Balogh Péter rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
18534.

Fekete István: Vuk. Bp., 1975. Móra. Harmadik kiadás. Balogh Péter rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Baksay Sándor: Szegények keresztje. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 131.szám, 1944. Részletek a szerző Szeder-indák c. kötetéből. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Kiadói papírkötésben, sérült, kissé kopott borító, sérült lapok.
18536.

Baksay Sándor: Szegények keresztje. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 131.szám, 1944. Részletek a szerző Szeder-indák c. kötetéből. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Kiadói papírkötésben, sérült, kissé kopott borító, sérült lapok.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
18537.

Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT  Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben
18538.

Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben
18540.

Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Búvár Zsebkönyvek 12 kötete + Kolibri Könyvek 3 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
18541.

Búvár Zsebkönyvek 12 kötete + Kolibri Könyvek 3 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Böröcz Sándor: Kilátás a mélyből. Bp., 1993, Ordass Lajos Baráti Kör. Kiadói papírkötés. A szerző lánya, Böröcz Enikő (1948-2014) ajándékozási soraival és aláírásával.
18547.

Böröcz Sándor: Kilátás a mélyből. Bp., 1993, Ordass Lajos Baráti Kör. Kiadói papírkötés. A szerző lánya, Böröcz Enikő (1948-2014) ajándékozási soraival és aláírásával.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Szántai Sándor: Csiszoltam tengelyt s verset dal lett és motor. Emlékmű II. A múltról-jelenről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált.
18548.

Szántai Sándor: Csiszoltam tengelyt s verset dal lett és motor. Emlékmű II. A múltról-jelenről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Szántai Sándor: Nyelvben él a nemzet Emlékmű I. a múlt időkről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált.
18552.

Szántai Sándor: "Nyelvben él a nemzet" Emlékmű I. a múlt időkről. Bp., 1982, Krúdy. Kiadói papírkötés. Dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment