Gyurgyák János: Szerkesztők és szerzők kézikönyve. Osiris Kézikönyvek. Bp.,1997,Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. + Szerzői kézirat és korrektúra. Perfekt Pénzügyi Szakoktató és Kiadó Vállalat, 16 p.
Kováts Dániel: Egynapi járóföld. Barangolás vándoréveim ösvényein. Sátoraljaújhely, 2019, Kazinczy Ferenc Társaság, 488 p. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Jókai Mór 7 kötete: Délvirágok; Az elátkozott család I-II.; Mire megvénülünk I-II., Szeretve mind a vérpadig I-V (két kötetben). Bp., 1907-1923, Franklin-Társulat/Révai. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, vegyes állapotban.
1939-1949 Az Isteni Szeretet Leányai Társulatától fenntartott Budapesti Szent Margit-Nevelőintézet Katolikus "Patrona Hungariae Leánygimnáziuma" évkönyvei 1939-40., 1940-41., 1941-42., 1942-43., 1943-44. iskolai évekről. Szerk.: Kneszl M. Emilia, és Székely Ottokár. Bp., 1941-1944. Kiadói papírkötések, az egyik borító hátoldalán jegyzettel, az egyik foltos. + 1949 A Budapesti IX. Ker. Állami Rozgonyi Piroska Leánygimnázium évkönyve az 1948-49. iskolai évről. Szerk.: Berend Miklós. Bp., 1949. Kiadói papírkötés.
A "Patrona Hungariae Leánygimnáziumot" 1948-ban államosították és "Rozgonyi Piroska Leánygimnázium" lett a neve. Az iskola később újra "indulhatott" 1950-ben, és jelenleg és működik.
Arany János összes munkái V. köt.: Arany János prózai dolgozatai. Bp., 1884, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
Babits Mihály: Halálfiai. Regény. Bp.,[1927], Athenaeum, 695+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, javított címlappal.