Number of items: 252

George Orwell: Állatfarm. Ford.: Szíjgyártó László. Bp., 1989, Európa. Kiadói papírkötés.
17455.

1 200 HUF
László Gyula: Régészeti tanulmányok. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
17456.

1 600 HUF
Ahol mindörökre nyár van. Portrékötet Czigány Györgyről. Az interjúkat készítette és a kötetet szerkesztette: Elmer István. Arcképek Vallomások. Bp.,2006, Jel. Kiadói kartonált papírkötés.
17457.

1 400 HUF
Reményik Sándor: Magasfeszültség. Versek. 1935-1940. Bp., 1940, Erdélyi Szépmíves Céh. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval.
17458.

1 000 HUF
Csodák könyve. Szent hagyományok és népies mondák, melyekben százötven csoda és legenda foglaltatik. Százötven képpel díszesítve. Bp., 1914., Rózsa K- ás Neje, 252 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
17459.

1 600 HUF
Goethe: Vonzások és választások. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Vas István. Bp., én., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17460.

1 200 HUF
Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem. Bp., 1895., Franklin. Hatodik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott
17461.

1 000 HUF
Latinovits Zoltán: Verset mondok. Tanulmányok, nyilatkozatok, műsorok. Összeáll.: Surányi Ibolya. Bp., (1978), Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
17462.

1 200 HUF
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. dy Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., 1934., Genius. 255 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17463.

1 600 HUF
Sealsfield, Charles: Tokeah és a Fehér Rózsa. Átdolgozta: Telekes Béla. Leidenfrost Sándor nyolc rajzával. (Bp., 1923), Genius, VIII+327+(1) p. + 8 t. A képtáblák egy része Biczó András munkája. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, a lapok egy részén kis sarokhiánnyal.
17464.

1 400 HUF
Simon András: Szeretetközelben. Elmélkedések rajzban és írásban. Bp., 1996., Szegeletkő Kiadó. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány. + Benne a szerző saját kézzel írt levelével, rajta saját kezű aláírásával.
17465.

1 000 HUF
Kertész Imre: Sorstalanság. Bp.,2002,Magvető. Hatodik. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17466.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF