Number of items: 252

Juliet Grey 3 kötete Mária Antóniáról: Királyné lettem - Mária Antónia ifjúkora; A fényűzés napjai - Mária Antónia uralkodása; A forradalom napjai - Mária Antónia vallomásai. Ford.: Kovács Kristóf. Bp., 2012-2015, Tericum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
17383.

4 800 HUF
12,97
14,12
Danielik János: Emlék-könyv. 1-2. egybe kötve. Pest, 1852. Müller Emil. Korabeli ragasztott félbőr kötésben 400 +450 p.
17384.

3 000 HUF
Piroch Gábor: Hollywoodland. Bp., 2022, BOOOK Kiadó. Kiadói papírkötés.
17385.

3 000 HUF
17386.

3 000 HUF
Gárdonyi Géza: Láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1944, Dante. VI. ifjúsági kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17387.

3 000 HUF
Nagy Csaba: A magyar emigráns irodalom lexikona. Bp., 2000, Argumentum - Petőfi Irodalmi Múzeum - Kortárs Irodalmi Központ. Kiadói kartonált papírkötés.    A szerző, Nagy Csaba (1948-2019) könyvtáros, irodalomtörténész, lexikográfus, a magyar emigráns irodalom és sajtó kutatója által Viczián János (1940-2013) bibliográfus, könyvtáros, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Viczián János ex libris-szével.
17388.

3 000 HUF
Borbándi Gyula: Nyugati magyar irodalmi lexikon és bibliográfia. Bp., 1992, Hitel. Kiadói egészvászon-kötés.  A szerző, Borbándi Gyula (1919-2014) Széchenyi-díjas író, történész, szerkesztő, a magyar emigráció kiemelkedő alakja által Viczián János (1940-2013) bibliográfus, könyvtáros, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Viczián János ex libris-szével.
17389.

3 000 HUF
Marcel Proust: Az eltűnt idő nyomában. I-IV. köt.: Bimbózó lányok árnyékában I-IV. köt. Ford.: Gyergyai Albert. Bp., [1938], Grill,(Győr, Győri Hírlap-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal.
17390.

3 600 HUF
9,73
10,59
15
Ady Endre 4 műve:  Az utolsó hajók. (Második kiadás.); Ki látott engem? (Negyedik kiadás.); Uj versek. (Kilencedik kiadás.); Vér és arany. (Tizedik kiadás.) Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kissé foltos, kissé kopott borítókkal.
17391.

3 600 HUF
9,73
10,59
Petőfi Sándor: A magyar nemes. Pató Pál úr. Itt a nyilam! Szántó Piroska rajzaival. Bp., é.n.(1948?), Révai,(Piatnik-ny.), 5 sztl. lev. Kiadói kartonált spirálkötésben, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
17392.

3 000 HUF
Dulf Péter: Alexandri Vazul működése a román irodalom terén. Kolozsvárt, 1881, Stein János, 132 p. Átkötött félvászon-kötés, az utolsó lap szakadt.
17393.

3 000 HUF
Leblanc, Maurice: Az aranyszemű asszony. Ford.: Szini Gyula. Bp., 1918, Légrády, 284 p. A borító Haranghy Jenő munkája. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti illusztrált papírborító elülső része a borítóra kasírozva, a címlap sérült, ragasztott.
17394.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF