Number of items: 252

Fodor András: Hazafelé. DEDIKÁLT! Bp. 1955. Magvető. 93 l. Első kiadás. A szerző első megjelent kötete. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval.
17346.

3 000 HUF
Ludwig Julia: Virágok az útfélen. Öt elbeszélés fiatal leányok számára. Ford.: Győry Ilona. Bp.,én.,Lauffer Vilmos, 1 t. + 125+1 p.+3 t. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.
17347.

3 000 HUF
17348.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Kúnos Ignác: Nipponföldi mondavilág. Monogatari. Toyama Koichi elmondása után írta: - - . Eredeti japán rajzokkal. Bp., [1924], Béta, 246+(2) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylapon magyar és héber nyelvű ajándékozási bejegyzéssel.
17349.

2 000 HUF
59
Etienne de Sthy: A Sátán éjszakái. Páris, 1936., nyn., 192 p. Erotikus illusztrációkkal. A feltételezett szerző és illusztrátor: Básthy István (1896-1970) díszlettervező volt. Kopott kartonált papírkötésben, hiányzó gerinccel, hiányzó lapokkal (11-12., 49-50., 75-78., 161-162.), pótolt címlappal. Ritka!
17350.

1 000 HUF
19
Art Spiegelman: Maus. Egy túlélő története. Ford.: Feig András. Bp., 2022, Libri, 296 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Art Spiegelman Pulitzer-díjas képregénye, amelynek alapjául apja visszaemlékezései szolgáltak, újszerű módon, antropomorf állatszereplőkkel elmesélve mutatja be a holokauszt tragédiáját.
17351.

4 000 HUF
17352.

2 000 HUF
17353.

3 600 HUF
9,73
10,59
17354.

4 200 HUF
11,35
12,35
Czakó Elemér (szerk.): A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda története 1577-1927. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17355.

7 000 HUF
18,92
20,59
17356.

4 000 HUF
Lucio DAmbra: A házasélet trilógiája. Férjnek lenni mesterség. A feleség hivatása. A szerető művészete. Ford.: Salaczné Zachár Ilona. Bp., 1940, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, a vászon borítókon kis kopásnyomokkal, a papírborítók szakadtak, az egyiken kis hiány.
17357.

Lucio D'Ambra: A házasélet trilógiája. Férjnek lenni mesterség. A feleség hivatása. A szerető művészete. Ford.: Salaczné Zachár Ilona. Bp., 1940, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, a vászon borítókon kis kopásnyomokkal, a papírborítók szakadtak, az egyiken kis hiány.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF