Budapest in Detail. Építészeti részletek. Szerk.: Lőrinczi Zsuzsa. Bp., 1999, 6 Bt. 259 p. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. "Legszebb könyv" címet elnyert könyv a 1999. évi Frankfurti könyvvásáron. Valamint Gutenberg-díj pályázaton elnyert oklevéllel. "Kötészethibás példány" bélyegzéssel. (De kötéshibát nem fedezni fel a könyvben.) Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, két kisebb ütődéssel az elülső kötéstáblán, jó állapotban.
Ócsai Károly szobrász. Szerk.: Neducza Náda. Bp., 1999, Vigadó Galéria. Fekete-fehér illusztrációkkal. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Crane, Arnold: On the Other Side of the Camera. Köln, 1995, Könemann. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német, angol és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Two Hundred Years' History of the Hungarian National Museum and its Collections. Szerk.: Pintér János. Bp., 2004, Hungarian National Museum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Tám László: Fejezetek. Leicaval színesben. Pécs, 2005, magánkiadás. Gazdag képanyaggal. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Diktatúra és művészet 1-2. köt. Art Limes 1-2. Főszerk:: Virág Jenő. Szerk.: Zeidler Miklós. Tatabánya, 2004., Art Limes. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.