H. Szabó Lajos: Fába faragott művészet. Nyulasi József fafaragó művész élete és munkássága. Pápa, 2002, Nyulasi József, 68 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Retrospective of Works by Katalin Némethy-Vető. 1982-1992. Marbella, 1992, Artoro-Puerto Banús. Gazdag képanyaggal, Némethy-Vető Katalin munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Többnyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés.
3 db képzőművészet témájú könyv: Horváth Béla (szerk.): Modern Magyar Grafika. Bp., 1959, Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + Halász Szabó Sándor. Szentes, 1985, Szentesi Városi Tanács. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel. + Nagy Pál: Barangolás a képzőművészetben. Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés.
2 db képzőművészet témájú könyv: Lyka Károly: Magyar művészet Münchenben. 1867-1896. Bp., 1951, Művelt Nép. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + Frank János: Tárlatok - szertartások. Portrék, visszaemlékezések, útinaplók. Bp., 2006, Élet és Irodalom. Kiadói kartonált papírkötés.
1997 Magyar Műhely 36. évfolyam 102. szám, 1997 tavasz. Szerk.: Kovács Zsolt, L Simon László, Sőrés Zsolt. Fekete-fehér képanyaggal, Artpool-vonaljeggyel melléklettel (Galántai György: Buszjegy fluxusjáratokra.) Kiadói papírkötés, a 42/43. oldalak között kissé sérült kötéssel.
Kleine Holzschnitt-Passion von Albrecht Dürer. Berlin, é.n., Amsler & Ruthardt, XXXVII t. (reprodukciók) + (4) p. Albrecht Dürer Passió-sorozata fametszeteinek reprodukcióival. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az eredeti papír védőborító egy részével.
Könyvkötések Kner Erzsébet műhelyéből. 1925-1935. Gyoma, (1935), Kner, (32) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis folttal.
Berecz Sándor: A képzőművészetek története. Gyoma,[1904], Kner Izidor, 199+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói, préselt, egészvászon-kötés, Kner-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy lap (21/22) sérült, hiányos.
Dr. Julius Kurth: Suzuki Harunobu. München-Leipzig, 1910, R. Piper & Co. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel és egy színes képtáblával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, néhány lapon kisebb szakadással.
Építés- és közlekedéstudományi közlemények. Főszerk.: Dr. Major Máté. XI. köt. 3-4. sz. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó, 395-643 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval, néhány lapon kissé sérült lapszélekkel. Megjelent 550 példányban.