Nemzeti Képzőművészeti Kiállítás Képes Tárgymutatója. Budapest, 1933, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Fekete-fehér képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Berény Róbert, Bernáth Aurél, Czóbel Béla, Egry József, Glatz Oszkár, Márffy Ödön, Molnár C. Pál, Patkó Károly, Szőnyi István, Vaszary János, Vilt Tibor műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Lengyel Lajos könyvtervező, fotográfus, oktató és humanista. A művész fia, Lengyel János által DEDIKÁLT példány. Bp., 1995., Kossuth. Benne: Szántó Tibor, Haiman György, Kass János, P. Brestyánszky Ilona írásaival. Kiadói kartonált papírkötés.
2007 Mai Manó Ház naptár 2007. Bp., 2006., Magyar Fotográfusok Háza. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, rajta Járai Rudolf, Hevesy Iván, Escher Károly, Vadas Ernő, Kálmán Kata, Angelo, Berekméri Zoltán, André Kertész, Reismann János, Kovács István Károly, Pentl Lajos, Pécsi József, Marjovszki Béla, Szöllősy Kálmán, Máté Olga, Vydareny Iván. Lőrinczy György, Berendi Ferenc, Rédner Márta, Robert Capa, Szélpál Árpád, Balogh Rudolf fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
Sz. Kürti Katalin: Munkácsy Mihály élete és kultusza. Békéscsaba, 2004., Munkácsy Mihály Múzeum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Magyar, angol és francia nyelven. Kiadói papírkötés. + A szerző, Sz. Kürti Katalin (1940-) művészettörténész, művészeti író üdvözlő soraival egy képeslapon.
Képeskönyv. 2000-2010. Bartók 32 Galéria, Karinthy Szalon. Bp., 2011., Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
Farkas Aladár. Goda Gábor előszavával. Farkas Aladár önéletrajzával. Bp., 1984., Corvina. Farkas Árpád, Lucien Hervé, Németh Ferenc, Zilhay István. fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Puskás Bernadett: Kelet és Nyugat között. Ikonok a Kárpát-vidéken a 15-18. században. Bp., 1991., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1993 Kádár Jánosné hagyatékának árverése. Árverési katalógus. Bp., 1993, Műgyűjtők Galériája Aukciós Ház. Színes képekkel illusztrált. Benne Szőnyi István, Egry József, Rippl-Rónai József, Czóbel Béla, Picasso és mások műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
Adros Frigyes: Batik munkálatok és bőr domborítás 70 szöveg közép nyomott ábrával és 6 mintalappal. Bp., 1911. Révai és Salamon nyomda. Kiadói papírborítóval