Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belül a gerincnél részben levált, néhol ceruzás jelölésekkel, kopottas állapotban.
S. Nagy Katalin: Paul Hargittai. Ford.: Bánfalvi Mária. Arthis-sorozat 3. Bp., 1995., Arthis. Kiadói kartonált papírkötés.
A művész, Paul Hargittai (1923-) ALÁÍRT példány.
Hungary Before and After. An Exhibition of Hungarian Art. Kiállítási katalógus. Szerk.: Judith Horstman. H.n., 1993, Ságvári. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis - from the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine, Medicina Kiadó, Budapest 1979, angol és német nyelven,
S. Nagy Katalin 2 műve Farkas Istvánról:
István Farkas. hn., 2002, Fondazione István Farkas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.;
Farkas István. Bp., 1979., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Eikon. A képíró Szabó Lajos spekulatív grafikái. Die spekulativen grafischen Bildschriften von Lajos Szabó. (1902-1967.) Bp., 1997., Ernst Múzeum. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.