Books: Architecture, Art

Number of items: 346

Supka Magdolna: Tóth Menyhért. Bp., 2000. Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
16774.

2 400 HUF
Molnár Sándor: Kristályképek 1994-2002, h.n.., 2003, Keserü Katalin, Sinkovits Péter, papírkötésben
16775.

2 000 HUF
Ito Nobuo-Maeda Taiji-Miyagawa Torao-Yoshizawa Chu: Japán művészet. Ferenczy László előszavával. Ford.: Halmy Elemér. Bp., 1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
16776.

2 200 HUF
5,95
6,47
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belül a gerincnél részben levált, néhol ceruzás jelölésekkel, kopottas állapotban.
16777.

2 000 HUF
16778.

1 600 HUF
Hungary Before and After. An Exhibition of Hungarian Art. Kiállítási katalógus. Szerk.: Judith Horstman. H.n., 1993, Ságvári. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16779.

2 000 HUF
Egri Mária-Polgár Árpád: Öreg kutya. Mednyánszky László 1852-1919. Bp., 2001, Polgár Galéria. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16780.

2 600 HUF
7,03
7,65
Czinder Antal (1937-) 2 db katalógusa: szobrok, rajzok, írások.
16781.

2 600 HUF
7,03
7,65
József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis - from the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine, Medicina Kiadó, Budapest 1979, angol és német nyelven,
16782.

2 000 HUF
16783.

1 000 HUF
S. Nagy Katalin 2 műve Farkas Istvánról:   István Farkas. hn., 2002, Fondazione István Farkas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.;  Farkas István. Bp., 1979., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16784.

1 800 HUF
Eikon. A képíró Szabó Lajos spekulatív grafikái. Die spekulativen grafischen Bildschriften von Lajos Szabó. (1902-1967.) Bp., 1997., Ernst Múzeum. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
16785.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF