Books: Architecture, Art Number of items: 346
2634270
16823
420
Books: Architecture, Art
Other collectibles
B. Szűcs Margit: Alberti. A szerző, B. Szűcs Margit (1923-2006) építészmérnök és építészettörténész által DEDIKÁLT példány. Bp.,1967,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1300 példányban.
1 200 HUF
2653212
16824
420
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Wass Albert: Az erdélyi magyar népművészet eredete és értelmezése. Pomáz, 2006, Kráter. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2653176
16825
420
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Telepy Katalin: Iványi-Grünwald Béla. Bp., 1985, Képzőművészeti. Fekete-fehér és színes fotókkal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2635658
16826
420
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Jámbor Kálmánné: Rábaközi hímzések. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. (hiánytalan). Kissé sérült kiadói papírmappában.
1 200 HUF
2588421
16827
420
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 400 HUF
2632569
16828
420
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hegyi Loránd: Korniss Dezső. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
1 000 HUF
2632576
16829
420
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bálint Endre: Hazugságok naplójából. Bp., 1972, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2632602
16830
420
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Diehl, Gaston: Van Dongen. Lugano, é.n., Uffici Press. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2617455
16831
420
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2617450
16832
420
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2374293
16833
420
100
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban. 2631099
16834
420
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Genthon István: Magyarország művészeti emlékei 2. Duna-Tisza köze, Tiszántúl, Felsővidék. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 4200 példányban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035