P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1976, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
S. Nagy Katalin: Bolmányi Ferenc. (1904-1990.) Írta és összeáll. - -. Bp., 2000.,Enciklopédia Kiadó. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Városi Képtár Deák Gyűjtemény. City Gallery Deák Collection. A Városi Képtár - Deák Gyűjtemény katalógusa- Catalogue of the City Gallery - Deák Collection. Székesfehérvár, 2005., Városi Képtár - Deák Gyűjtemény. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Olaj/vászon. Szerk.: Nagy Gabriella, Regős Andrea. Bp., 1997., Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne: Bak Imre, Csernus Tibor,Dr. Máriás Béla, ef Zámbó István, Fajó János, Fehér László, fe Lugossy László, El Kazovszkij, Hencze Tamás, Keserü Ilona, Klimó Károly, Kokas Ignác, Konok Tamás, Kőnig Frigyes, Lossonczy Tamás, Nádler István és mások. Kiadói kartonált papírkötés.
Időhíd - Zeitbrücke. Ungarische Kunst des 20. Jahrhunderts aus der Sammlung der Hauptstädtischen Gemäldegalerie Budapest. Kiállítási katalógus. Passau, 2001, Museum Moderner Kunst - Stiftung Wörlen. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
A Magyar Tudományos Akadémia Képzőművészeti kincsei. Szerk.: Marosi Ernő. Bp.-Veszprém, 2004., MTA Művészettörténeti Kutató Intézete-Magyar Képek. Szelényi Károly fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Révész László László (1957-) képzőművész 2 katalógusa:
Révész László László. Bp., 1997., Dovin Galéria. Magyar és angol nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Tudomásulvétel. Révész László László kiállítása. Szerk.: Udvary Ildikó. Bp., 1993., Kiállítási Csarnok. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Németh Géza (1944-) festőművész 4 katalógusa, bennük Németh Géza gépelt katalógus megküldő üzenetével, rajta nyomtatott aláírásokkal:
Németh Géza: Imaginárius terek. Spazi immaginari. Csorba László esszéjével. Kiállítási katalógus. Bp., 2005., Olasz Kultúrintézet. Magyar és olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;
Németh Géza: Próféciák. Bp., 2004., Budapest Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Benne kiállítási prospektussal. Kiadói papírkötés.;
Géza Németh Prophecies. New York, 2003, Reinhold Brown Gallery. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Géza Németh: Metamorfosi di Roma. Montaggio digitale. Roma. 2003., Accademia D' Ungheria. Olasz és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne prospektussal. Kiadói papírkötés.
Kiadói papírkötések.
Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX: században. Bp., 1990. Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.