Books: Architecture, Art

Number of items: 346

Lyka Károly 2 könyve: Kis könyv a művészetről. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. + A művészetek története. Bp., 1965, Képzőművészeti Alap. Negyedik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kissé koszos borítóval, a borító hátulján ragasztásnyomok.
16883.

1 600 HUF
6 db német nyelvű művészeti mappa: Jan Steen; Runge; Corinth; Canaletto; Schwind; Memling. Farbige Künstlermappe 58., 113.; Farbige Gemäldewiedergaben-Mappe 120., 127., 128., 129. Leipzig, (1952-1957), E.A. Seemann. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, vegyes állapotban.
16884.

2 000 HUF
Heinz Lüdecke: Albrecht Dürers Wanderjahre. Ein Beitrag zur Geschichte des Realismus in der deutschen Graphik. Dresden, 1959, Verlag der Kunst. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16885.

1 200 HUF
Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX. században. Bp., 1990, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal.
16886.

1 600 HUF
Mustra 2004. Szerk.: Ghyczy Gabriella. Bp., 2005, Kulturális Örökségvédelmi Hivatal. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
16887.

1 200 HUF
Dorothea Maetzel-Johannsen. Leben und Werk mit einem Werkverzeichnis der Ölbilder. Neumünster-Hamburg, 2013, Wachholtz. Gazdag képanyaggal, Dorothea Maetzel-Johannsen festőművész munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16888.

1 600 HUF
Alessandro Mendini. Entworfene Malerei - Gemalte Entwürfe. / Designed Painting - Painted Design. (Kiállítási katalógus). Ahlen, 1997, Kunst-Museum Ahlen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító kissé foltos.
16889.

1 400 HUF
Tomi Ungerer. Ausstellung/Exposition/Exhibition. (Kiállítási katalógus). Köln, 1981, argos press. Gazdag képanyaggal, Jean-Thomas Tomi Ungerer műveinek reprodukcióival illusztrálva. Német, francia és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16890.

Tomi Ungerer. Ausstellung/Exposition/Exhibition. (Kiállítási katalógus). Köln, 1981, argos press. Gazdag képanyaggal, Jean-Thomas "Tomi" Ungerer műveinek reprodukcióival illusztrálva. Német, francia és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

1 400 HUF
Jurecka, Charlotte: Brücken. Historische Entwicklung - Faszination der Technik. Wien-München, 1986, Anton Schroll & Co. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
16891.

1 600 HUF
Lux Antal, Bakonyvári M. Ágnes, Wehner Tibor, Beke László: Misch Ádám. Művészportré. Ein Künstlerportrait. München, 1998, Verlag Südestdentsches Kulturwerk. 69p. Német és magyar nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Misch Ádám festőművész műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16892.

1 400 HUF
László Emőke: Flamand és francia kárpitok Magyarországon. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.
16893.

1 000 HUF
16894.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF