István Farkas. (1887-1944) retrospective exhibiton. Bp.,2005, Budapesti Történeti Múzeum. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Farkas István (1887-1944) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
Bánszky Pál: A naiv művészet Magyarországon. Bp., 1984, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Gádor István. Gádor István visszaemlékezését lejegyezte, a jegyzeteket összeállította és a képeket válogatta: Herczeg Ibolya. Bp., 1979., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
Marianne Bernhard: Kolostorok. Az európai kolostorépítészet száz remekműve. Ford.: Abai Ágnes, Kovács Zoltán. Bp., 1994, Dunakönyv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Dr. Hegedűs Lóránt előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Török József: Katolikus templomok Magyarországon. Dr. Seregély István egri érsek előszavával. Bp., 1991, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Archivum Regni - Regnum Archivi. A Magyar Országos Levéltár palotája. Szerk.: Érszegi Géza. Szelényi Károly fotóival. Bp., 2005.,Levéltárak Országos Központja. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Bagyinszky Zoltán: Magyar kastélyok. Debrecen,é.n.,TKK. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a tartalomjegyzéknél bejelölésekkel, jó állapotban.