1982 XI. Biennale di Venezia 1982 Erzsébet Schaár Ungheria. Bp., 1982, Hungexpo. Olasz és angol nyelven. A művész, Schaár Erzsébet (1905-1975) Munkácsy Mihály-díjas, érdemes szobrászművész munkáiról készült fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Orosz Márton: Vissza a szülőföldre! Világhíres és felfedezésre váró magyar származású művészek az animációs film korai történetében. Bp., 2011., Magyar Animáció Háza - Kecskeméti Animációs Filmfesztivál. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Secession. LXXXIV. Ausstellun der Vereinigung bildener Künstler Wiener Seccession. Kollektion Abel Pann Jersalem, Wien, 1925, 9 sztl. lev. + 10 (fekete-fehér fotók) t. Német nyelven.Benne Goitein György (1911-1945) kaposvári zsidó származású gimnáziumi igazgató, irodalomtörténész saját kezű jegyzeteivel. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Uitz Béla kiállítása. A szovjet múzeumokban és a művész tulajdonában lévő művekből. Bp., 1968, Magyar Nemzeti Galéria-Kulturális Kapcsolatok Intézete. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott papírkötés.
25 éves a Természet- és Környezetvédő Tanárok Egyesülete. Jubileumi Képeskönyv. Bp., 2016.
25 év a környezeti nevelés szolgálatában jubileumi képeskönyv.
Rab-Kováts Éva: Az ember tragédiája - Madách illusztrációk, A kékszakállú herceg vára - Bartók illusztrációk, Naptár - Radnóti illusztrációk.
Goda Gertrud: Izsó Miklós 1831-1875. Kiállítási katalógus. Miskolc, 1993., Herman Ottó Múzeum. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 256 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a borítószéleken apró szakadásokkal.